Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran kell cserélni...

Milyen gyakran kell cserélni a macska konzervjét?

Figyelt kérdés
Tegnap 12 óra fele raktam a tálkájába, és ma reggel akartam kicserélni. Viszont hajnali 4kor, mikor a férjem indult munkába, észrevettük, hogy a cica hány. Magyarul kijött a kaja. Megromlott volna ennyi idő alatt? A férjem szerint csak sokat evett egyszerre. Egyébként azóta sincs semmi baja: rohangál, dorombol, és virgonckodik.
2013. márc. 28. 09:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
már megbocsáss, de a márkátlan macskakaja miben különbözik a márkástól? sajnos nem vagyunk milliomosok. Molli macskatáp van itthon, nem tudom azzal neked mi bajod???
2013. márc. 28. 10:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Igazad van,jobb mint a semmi,de olvasd el az összetevőket és a hústartalmat..Nagyon sokan nem milliomosak,de nem esznek szemetet.
2013. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Brit prémium száraz táp 600 valahány Ft kilója. Ha érdekel megírom hol lehet kapni, netről kell rendelni. Ez prémium táp, a bolti sajnos nem jó, a whiskas sem. Van 215Ft-os prémium konzerv is, a Molly tudtommal olyan 160Ft, a whiskas 400Ft, akkor inkább egy 215Ft-os prémium táp, amiben nincs tartósítószer és színezék, és hús is van benne.

A kérdésre pedig: nedvesből egyszerre keveset adj neki, a bolti tápot ha kint hagyod fél napra, iszonyatosan néz ki, kiszárad, megromlik. Napközben inkább száraz táp legyen előtte és friss víz.

2013. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És a prémium tápból kb fele annyi kell, mert táplálóbb, úgy kalkulálj. Ha érdekel, megírom szívesen, hol mit lehet kapni.
2013. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én minidg kimérem a cicánknak az adagokat, és így sosemm marad a tálkájában kaja. Mivel szobacica, ezért nem tartom jó ötletnek - még ha ő lehet, szeretné is! - hogy állandóan legyen előtte száraz táp, mert szerintem így könnyen el tudna hízni. Reggel kap egy alutasakosat, az ugye fix mennyiség, egy étkezésnyi kaja. Ebédre 2 dkg száraztápot kap. Vacsorára pedig 10 dkg konzervet. Minden el szokott fogyni mindig. És be sem zabál.

Én is azt gondolom, hogy a Tied esetleg nagyon túl ette magát, nagyon ízlett neki, és nem tudta, hogy mennyi az elég.

Én igyekszem különféle konzerveket és alutasakos eledeleket venni, illetve a száratápot is mindig keverem a különböző fajtákat és márkákat. Mert nem szeretném, hogy rászokjon egyfajtára és utána esetleg a másikat ne fogadja el.

Mindegyik tipusu macsaeledelből igen széles árskálából lehet válogatni. Szerintem mindenki megtalálja a saját pénztárcájának megfelelőt.

Nálunk ez a módszer nagyon bevált, csak ajánlani tudom, és így sosem kell kidobni semmit, nem pocsékulonk, minden elfogy.

2013. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!