Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek meddig élt a macskátok?

Nektek meddig élt a macskátok?

Figyelt kérdés
Az én cicám 8 éves és nem tudom, hogy mennyi az átlag életkor...
2013. ápr. 9. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 éves volt mikor el kellett altatni betegség miatt.
2013. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kinti macskák rövid életűek, általában 4-6 év, benti macskák akár 16-20 évig is élnek. Az ivartalanítás megnöveli az élethosszát.
2013. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, még bőven van neki hátra. Egy macska vidáman elélhet 15 évig (ha nem üti el autó, nem mérgezik meg, tehát öregségben hal meg)A szomszédunk cicája 20 évesen halt meg, de a mienk csak 3 éves volt, amikor elveszett.
2013. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az én cicám kinti....Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint még sokáig velem lesz.:)
2013. ápr. 9. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Anyáméknak az ivartalanított birman kandúrja 18 éves. Kissé nehezen mozog, meg a hangja is már alig van de jól lát, jól hall és jó az étvágya még és megvannak a fogai is.
2013. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én cicám kinti, benti ivartalanított kandúr volt, 14 évig élt, de betegség (nem öregség és nem táplálkozási probléma) miatt el kellett szegényt altatni.

Sokáig élnek a cicák én 20 évre lőttem be a cicáim életkorát, ezt egészségesen és boldogan.

Neked is sok ilyen évet még a cicáddal!

2013. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. ápr. 10. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék "ünneprontó" lenni, de ne éld bele magad, hogy akár 20 évig is élhet. Én pl. nagyon ráfáztam, naprakészen álltam mindig az oltásokkal, ivartalanítás, féregtelenítés, prémium táp... Ennek ellenére kiderült, hogy a cicám szívbeteg és csak 4 és fél évig élt. Sajnos vannak ilyen betegségek, lehetnek veleszületettek és kialakulhatnak útközben is. Remélem te szerencsésebb leszel, vigyázz rá nagyon!
2013. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ivartalanított kandúrom 13 évet élt.
2013. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Addig élt, míg meg nem döglött!

Komolyra fordítva a szót, a leghosszabb életű macskánk 13 évet húzott le nálunk, pedig kinti cica volt. A többi macska sajnos nem élt ilyen sokáig 1-2 évnél egyik sem bírta tovább, mind az úttesten végeze :C

2013. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!