Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rosszul csinálja az ismerős a...

Rosszul csinálja az ismerős a cica alom dolgot?

Figyelt kérdés
3-4 naponta cseréli a teljes almot (nem szedi ki a cuccot belőle) addig benne van a nagy dolog meg a pisi és nagyon büdös van.Azt mondta a zárt alomtól nem lesz ez igaz?
2013. máj. 10. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rosszul csinálja. Na, de, ha neki nem büdös, akkor mi a gond?
2013. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neki is büdi de azt mondja nem tud mit tenni ez a macskával jár ha valaki tart.Nem érti meg,hogy nem jól csinálja azt mondta ő nem fog kakit szedegetni de az egészet sem cserélni naponta mert igy is drága az alom.Csak olyan kellemetlen olyan szagba menni hozzájuk:(
2013. máj. 10. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Az almot elèg cserélni heti egyszer,de az ürüléket mindig ki kel venni ahogy a macska végezte dolgát almos lapátal és akor nincs szaga.

Így kéne csinálnia.

2013. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attolis lehet büdös hogy mivel nem szedi ki az ürüléket és zárt az alom ezért az erös szagok miatt a macska már nem szereti használni az almot és máshová pisil.
2013. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyban függ az alomtól az almos tálca méretétől és a beletett mennyiségtől is.

Én is mindig kiszedem a nagy dolgot, mikor otthon vagyok, de volt mikor nem tudtam, mert nem voltam otthon. Volt olyan alom, amiben nem volt szaga semminek, sőt tök jó illat volt az egész házban, mert akkor illatosított almot vettem és mikor rá pisilt, akkor is az illat lett intenzívebb nem a szag. Sajna tényleg elég húzós az áruk, mert szerintem egy 5l-es vagy kilós lazán elfogy egy hét alatt. Én is próbáltam már olcsóbb árkategóriásat, de abban még a pisi is büdös volt, nem pisi szagú, hanem az alomnak lett fura szaga a nedvességtől. A zárt almot nem tudom mennyire szeretik a cicák, azért az is lehet büdös, ha nem rendszeresen van tisztítva/cserélve, max. nem annyira tömény, mintha fedetlen lenne és úgy terjengene a szag. A mennyiség is számít, mert ha jó mély a tál és sok alom van benne, akkor eltemetődik az ürülék is, teljesen befedi az alom és általában ezek szagmegkötők. Mindenesetre ellehet érni a szagtalanságot, nem jár együtt a macskatartással... az kéne még.

2013. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul csinálja :D

Naponta kéne kiszednie lapáttal és ha jó almot használ elég lenne havonta cserélni.

7 macskám van és nincs büdös alomszag a házban.Reggel este lapátolás.

Ha nem szedi ki lehet a cica se fogja használni isz nagyon tiszta állatok és ahol büdi van és tele kakával oda nem is fog piszkítani.

2013. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nem szedi ki ott van a napokig a nagy dolog benne.
2013. máj. 11. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!