Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális hogy 1 kandúr...

Az normális hogy 1 kandúr törődik a kis macskákkal?

Figyelt kérdés
Van 1 5 éves fekete kandúr macskám,de kiskorától furcsám viselkedik,pl. kaja után kiszokta törölgetni a tálat a lábával,késöbb a nőstény macskákat idehozta és a garázsban nyávogott hogy adjunk enni a nőjének,addig nem evett még a nőstény nem evett. Ma este anyám szólt h valami állat van a garázsban,talán fekete kismacska,de nem látta jól,lehet patkány. Lementem a garázsba ahol extra nagy kupi van,elkezdtem félre dobálni apám fölösleges cuccait...és kifutottt 2 kismacska a kredencből,bebújtak az öreg sütőbe. Aztán késöbb lementem mert nem hagyott békén a dolog és megfogtam az egyiket,nagyon picike még,és alultápláltnak is néz ki,adtam neki tejet de inkább csak megfürdött benne,meg nagyon remegett aztán betakartam 1 rongyal hogy ne fázzon és betettem 1 dobozba. Aztán figyeltem...kb.5 percen belül kiment és ment keresni a testvérét. A közelben nem is láttam mostanában terhes macskát,és a kandúr macskám az utóbbi időben folyton csavarog,lehet ő az apa és idehozta a kölykeit mert meghalt az anyjuk?

#macska #kölyök #kandúr #talált kismacska
2013. máj. 31. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Törődhet velük persze, de szerinted mégis honnan "tudná", hogy ő az apjuk? dns teszttel? :)
2013. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy meghalt volna az anyjuk, csak valamiert oda rejtettek a kolykoket, mert azt ereztek a legbiztonsagosabbnak. Adj nekik tejet de ne fogdosd ha nem muszaj amig nagyon picik, mert esetleg az idegen szag miatt elutasithatjak majd a szulok (amit Te tapasztasz rajuk). Kozben talald ki hogy mi legyen veluk, kell nekik gazdi, vagy tartsatok meg, de akkor ivartalanitas, hogy ne legyen tulszaporulat! Sok sikert
2013. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fuu de hülye vagy...nem tudja,én is csak tippelek mert feketék...
2013. máj. 31. 23:27
 4/14 A kérdező kommentje:
2. Nem itt születtek az biztos...ma jöttek ide,sztm a kaja miatt...és már nem kékek a szemeik de nem is teljesen zöldek...az a furcsa h nem is lattam terhes macskat...az is lehet valakinek nem kellettek és betette hozzan a keritesen átt...
2013. máj. 31. 23:32
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem meg te vagy hülye.

Gondolom maximum 12-13 éves vagy, ha nem érzed az iróniát a mondataimban.

És szerinted attól még, hogy nem láttál VEMHES (nem terhes) macskát, attól még nem is volt egy sem a környéken?

Néha a sajátjaimon is már csak az utolsó 1-2 hétben veszem észre, hogy ott bent bizony kölykök vannak, nem, hogy még más macskáján is azt figyelgessem, vemhes-e.

Olvasd el még egyszer ezt a mondatod:

"lehet ő az apa és idehozta a kölykeit mert meghalt az anyjuk?"

Te ebből mire következtetnél, ha nem arra, minthogy SZERINTED a macska TUDJA, hogy azok az ő kölykei.

2013. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg 1 unatkozo hülye pi.csa vagy f@sz vagy akinek nincs jobb dolga mint azon ugatni h a macska vemhes e vagy terhes...btw van 1 olyan erzesem h te vagy a fiatalabb...ha meg tévedek akkormeg elég unalmas életed lehet h itt kötögetsz. Nincs jobb dolgod? Csak nem leszar othon mindenki és itt akarod osztani az eszet? Na húzzál el a ......................
2013. jún. 1. 00:02
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Most meg mi nem tetszett?

Nem tudtál választ adni a kérdésemre, még csak normálisan reagálni sem a válaszomra, csak szidni, mert nem tetszett, hogy kioktattalak. :)

Áruld már el a korodat légyszíves, én hazudni a sajátomról nem fogok.

Osztom az ESZET? Te jó ég.

Itthon is osztom az "eszet", ha úgy van. Leszarni nem szarnak le, bár gondolom, a saját példádból indultál ki, hiszen gyakorlatilag mindketten ugyanazt csináljuk most.

A kismacskák anyja meg szerintem vissza fog jönni értük, de azért néha nézz rájuk, viszont tényleg ne fogdosd össze őket, mert ha aztán nem fogadná el őket az anyjuk, az nem lenne túl jó, sem a kicsikre, sem rád nézve, hiszen akkor az etetés és felnevelés teljes egészében rád/rátok hárulna.

Ha esetleg árvák lennének, remélem vigyáztok rájuk.

2013. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Halottam már ilyenről, hogy a macska hazahozta az utcáról a többi macskát (sőt, kutyákat is), hogy a gazdi nekik is adjon enni.

Elképzelhető, hogy hazahozott egy anyukát a kölykeivel együtt. Hogy a ti kandúrotoké-e a gyerekek, az már más kérdés, ez is lehet. De az is lehet, hogy az anyuka nélkül hozta haza a kölyköket.


Figyelni kellene, hogy az anyamacska visszajár-e a kölykökhöz. Tejet nem jó nekik adni egyébként, mert hasmenésük lesz tőle. Csak laktózmentest lehet nekik adni. De ha már tényleg nagyobbak, akkor adj inkább nekik konzervet vagy húst. Disznóhúst és vadhúst viszont csak főzve, sütve szabad nekik adni.

2013. jún. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem magambol indultam ki,sok hozzad hasonlo okoskodo embert lattam mar es altalaban mind idegeneknek akar pattogni mert valoszinuleg senkit nem erdekel a velemenye. Te is ilyennek tunsz. Es mar elore latom h az ekezetbe fogsz belekotni de LESZAROM. Ertelmes valaszt ugy se tudtal adni akkor meg mit akarsz?
2013. jún. 1. 08:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonlóan gondoskodó a kandúrom. Ő a kiscicát képes megmosdatni, a csajok után takarít az alomtálba, mert azok rendszeresen nem takarják be a pisi-kakijukat!
2013. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!