Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális hogy 1 kandúr...

Az normális hogy 1 kandúr törődik a kis macskákkal?

Figyelt kérdés
Van 1 5 éves fekete kandúr macskám,de kiskorától furcsám viselkedik,pl. kaja után kiszokta törölgetni a tálat a lábával,késöbb a nőstény macskákat idehozta és a garázsban nyávogott hogy adjunk enni a nőjének,addig nem evett még a nőstény nem evett. Ma este anyám szólt h valami állat van a garázsban,talán fekete kismacska,de nem látta jól,lehet patkány. Lementem a garázsba ahol extra nagy kupi van,elkezdtem félre dobálni apám fölösleges cuccait...és kifutottt 2 kismacska a kredencből,bebújtak az öreg sütőbe. Aztán késöbb lementem mert nem hagyott békén a dolog és megfogtam az egyiket,nagyon picike még,és alultápláltnak is néz ki,adtam neki tejet de inkább csak megfürdött benne,meg nagyon remegett aztán betakartam 1 rongyal hogy ne fázzon és betettem 1 dobozba. Aztán figyeltem...kb.5 percen belül kiment és ment keresni a testvérét. A közelben nem is láttam mostanában terhes macskát,és a kandúr macskám az utóbbi időben folyton csavarog,lehet ő az apa és idehozta a kölykeit mert meghalt az anyjuk?

#macska #kölyök #kandúr #talált kismacska
2013. máj. 31. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a kandúrom (ivartalanított, 10 éves). Amikor unokatesómék jöttek hozzánk két kiscicával (akkor kapták őket), a macskám megtisztította őket. Később, amikor hoztam haza egy kismacskát (ő nőstény, most 2,5 éves), vele is ugyanilyen gondoskodó volt. Tavaly nyáron is találtam egy kiscicát, vele a kandúr nagyon "atyádskodó" volt, sőt, azt is hagyta, hogy a kiscica próbáljon szopni, viszont a nősténycicám fújt rá eleinte.
2013. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kötök bele az ékezetbe, és nem "már csak azért se", hanem azért mert "civilben" én is ékezetek nélkül írok.

Nem kötekedni akarok, te köttél először belém, szerintem normális, ha visszavágok.

2013. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
jolvan nem érdekelsz...a többieknek meg köszi a válaszokat :D
2013. jún. 1. 21:32
 14/14 anonim ***** válasza:
helyes!
2013. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!