Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig hat vajon az...

Mennyi ideig hat vajon az allergia elleni gyógyszer? Egyáltalán hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. 9 hónapos koromban kerültem kórházba asthma-val, akkoriban volt otthon egy cicánk, és elvitték őt emiatt,mert kiderült hogy erősen allergiás vagyok rá és kihozza az asthma-mat. Az elmúlt 22 évben ha macska volt a közeleben először orrfolyás,több óra után már asthmas roham jött ki rajtam.

Tavaly a férjemhez költöztem,akinek kettő cicája van és nem hajlandó megválni tőlük. Még tavaly elvitt egy doktorhoz,aki adott sok sok gyógyszert,amíg szedtem,hatott is. Utána elköltöztünk,mert nem bírtam, a cicák maradtak apjával. Idén apja meghalt,szóval vissza kellett költöznünk... egy hétig bírtam,szenvedtem egy vény nélküli fújókával,mikor már nem használt,és másnap elmentünk kórházba egy dokihoz,ő adott egy csomö gxógyszert megint. Visszamentünk egy hét múlva mikor elfogyott a gyógyszer, mondtam,hogy hatott. Felírta ugyanazokat még egy hétre csak kevesebb dózisban,és nem hívott vissza,azt mondta nem leszek már rosszul. és nem vagyok...ennek már négy hete,hogy nem szedek gyógyszert, és semmi bajom,fogdosom a cicákat,stb..persze utána kézmosás,fürdés,ha fel is vettem őket. vajon meddig marad ez így és miért nem jön vissza?


2013. jún. 5. 17:37
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:

Háát ezt nem lehet tudni....

De azért a férjed lehetne okosabb, hogy a vagy a cicák, vagy te!


Ezt egy másik orvostól lenne érdemes megkérdezni!

2013. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a macskát választaná... már volt olyan beszólása egyszer hogyha nem tudom megszokni akkor "keresünk nekem egy helyet"
2013. jún. 5. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves ember, láthatóan szeret téged.
2013. jún. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!