Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszaadjam a kiscicát az...

Visszaadjam a kiscicát az annyának?

Figyelt kérdés

Már nemolyan kicsi, egyedül találtam meg a hordók között, megfogtuk, hazavittük, ott most jó helye van.

De az anya macska mindíg nyávog érte.

Visszaadjam?

Vagy hamar túlteszik magukat az anyamacskák ilyenen?



2013. jún. 22. 08:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mitcsináljak most vele?

Ha megetettem, megitattam, mindíg kiugrik az ölemből és megy az annyát keresni. De persze nem engedem.

Még 2 napja van meg, nem azért mert még nem vette tudomásul a helyzetet?

Meg szokott nyávogni, vagy ha gyorsan vagy elbújik és úgy megfogom mindíg ilyen ijesztő hangot ad ki. De nem annyira csak egy kicsit furcsa.

Mit tegyek?

2013. jún. 22. 14:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Különben mennyi idős ez a cicus?
2013. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Türelem és sok vele való foglalkozás. Nekik is egy trauma ez valahol, főleg, ha még nagyon pici. Már 4-5 hetes kortól ajánlják, hogy a szoptatás mellé táplálják is őket... (nem lehet tudni a tiéd mennyi idős) van, aki 6 hetesen elválasztja őket az anyjától, a dokik is 8 heteset mondanának, de a 12 hét a mostani standard vélemény, hogy akkor már önállóan sincsenek vele olyasmi "problémák" amiket írsz. Szóval "csak" annyi, hogy pici lehet még, szoknia kell az új helyzetet, türelem, türelem, türelem. És lehetőleg tényleg legyél vele sokat.
2013. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!