Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lefogyott a macska és véreset...

Lefogyott a macska és véreset kakil?!

Figyelt kérdés
Van egy két éves kandúr macskám. Nagyon jó húsba volt, sokan mondták, hogy gyönyörű. Aztán lett egy kutyánk, aki igaz nem bántotta, de a cica félt tőle. És akkor elkezdett fogyni és alig evett. Aztán kis idő múl va megbarátkozott a kutyussal és az étvágya is visszajött. Gondoltam majd meghízik, de nem.. Aztán mondták, hogy 'csajozik' és azért. Nem levert, eszik, iszik nem tűnik betegnek így nem aggódtam. Na igen, de a ma vettem észre, hogy véres a kakija. És most mondta tesóm, hogy a másik cicánk is véreset kakil, de hónapok óta. Na ő se látszik betegnek. Holnap visszük őket dokihoz, de gondoltam addig itt rákérdezek, hogy mi baja lehet?
2013. júl. 18. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg.

Mieink is kakilnak véreset, évek óta, gondolom a macskakaja miatt (3 közül a daginak asszem normális, az egyiknek hol-ijen hol-olyan, a 3. pedig gyakran).

De lehet mástól is, lehet, hogy tényleg baja van.


Majd írd meg mit mondott!

2013. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát azért a véres széklet egyáltalán nem normális.

Sok dolog okozhatja, bélgyulladás, paraziták is.

Féreghajtózva voltak?

2013. júl. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:

A véres székletet nem kellene egy vállrándítással elintézni...!!!


Bélgyulladás, férgesség, rossz táp

2013. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fereghajtot tegnap kaptak.
2013. júl. 19. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!