Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kihasznál a macskám?

Kihasznál a macskám?

Figyelt kérdés

Főleg amióta jó idő van, a macskám szinte sosincs itthon. A reggeli etetéskor megjelenik, de akkor szinte szó szerint követeli a kaját (nyávog, ordít, mintha nyúznák), aztán ledöglik valahol, egy kicsit szundikál, majd a tetőkön keresztül, kerteken át, valahová elmegy. Jön a délutáni-esti etetés, ugyanez lejátszódik. Majd minden nap ugyanez.

Egy-egy alkalommal bejön a házba, de észre sem veszem, csak max. akkor ha ott hempereg a konyha kövön, vagy a fotelban.

Nagyjából csak enni jár haza.


2013. júl. 24. 17:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Azért miért kellett már 0%-ot adni? "


Én nem adtam nulla százalékot senkinek.

2013. júl. 25. 19:59
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

Basszus, most elbőgtem magam...:(

Nem a 0% miatt, lesz@rom. Rájöttem, hülye vénasszony lettem, mert a macskámat "unokapótlónak" tartom, és tényleg felruháztam emberi tulajdonságokkal, pedig tényleg nincs neki. Hogy az ember milyen hülye tud lenni.

Gyilkol a magány, agyilag is.

2013. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
22%
Egy kedvenc nem ad kevesebb boldogságot csak azért mert a helyén kezelik meg ez nem lenézése az állatnak. Én még hógolyózni is szoktam a macskámmal, de attól még tudom, hogy ő más mint egy ember.
2013. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Minek tartasz macskát ha így beszélsz róluk? Nem kötelező. Ne ruházzuk már fel az állatokat emberi tulajdonságokkal."


Én nem ruházom fel emberi tulajdonságokkal, csak nem tudok erre más kifejezést.


De most mit gondoljak?


Van egy 3 éves cicám, egész ici-pici apró kora óta velem van.

Mikor megtaláltuk az sem volt biztos, hogy életben marad, meg kellett műteni.

Akkora volt, hogy el sem hittem, hogy létezik ekkora cica.

Aztán szép lassan felerősödött, életerős lett, és naponta órákat vagy még többet játszottunk.

Cseperedett, egyre merészebb lett, de pár óra után mindig visszajött.

Persze csavargott, meg volt hogy látszott rajta nagy harcokat vívott, miután sokszor napokig vagy hetekig ápolgattam.

Nem egyszer az utcán jött velem szembe, persze nem kerületekkel arrébb, csak pár utcányira.

Most meg etetéskor felül az ablakpárkányra (kívülről az udvar felől) elkezd visítani, mintha nyúznák, megkapja az adagját, közben dorombol, dörzsölődik, majd behabzsolja és sietve távozik.

2013. júl. 25. 21:09
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden állat változik. A gyerek is jobban ragaszkodik anyucihoz, mint kamasz korban...
2013. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
az értelmileg instabil és gyenge személyiségű emberek kutyát vegyenek, az majd úgy tesz, mintha a gazdája a világ közepe lenne :) az emberek általában csak a másik önzőségét veszik észre, a sajátjukat nem szokás.
2013. aug. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Régen olyan kedves, és barátságos volt ez a kategória....

Hová lettek a segítőkész, jó humorú válaszolók??

És hová tűntek azok, akik tényleg értettek hozzá??

Azok is megunták a gonoszkodásotokat?

Nem csodálom.

2013. aug. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Hová lettek a segítőkész, jó humorú válaszolók?? "


Erre én is kíváncsi lennék.

2013. aug. 2. 09:44
 19/20 anonim ***** válasza:
ez az igazság, nem gonoszkodás. általában fáj az embereknek, ha a képükbe tolják, igen. ez az élet :)
2013. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

" az igazság, nem gonoszkodás. általában fáj az embereknek, ha a képükbe tolják, igen. ez az élet :)"


Itt nem "igazságról" van szó, hanem csupán tényleg gonoszkodáskor.

Most azért mert így fogalmaztam, akkor tényleg gonosz vagyok? Miért lennének évek óta kutyáim és macskáim?

Persze. Mert rossz vagyok.

Rossz vagyok amikor játszom velük, amikor etetem-itatom őket, amikor a menhelyről kihozom őket, amikor inkább párizsis kenyeret eszek hónapokon át, csak hogy egy jobb minőségű tápot meg tudjak venni...


Bárcsak az emberiség ugyanilyen "gonosz" lenne!!!!

2013. aug. 2. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!