Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Macskám oldalán van egy...

A Macskám oldalán van egy hatalmas púp. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Csak ma reggel jött elő, délutánra már eléggé nagy lett. A jobb hátsó láb-has tájékon van, puha, mint egy folyadékkal töltött lufi. Másfél éves bakmacska. Korábban nem volt semmi baja, de lehet, hogy fáj neki, mert saját magához képes csöndes cica lett. A tesójára támaszkodva tud kényelmesen feküdni. És mit ne mondjak, elég büdiket pukizik. Lehet, hogy bélgondjai vannak? Vagy valaki látott már hasonlót? Sűrgős választ várok!!
2009. nov. 12. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha mielőbb látná egy orvos!!!!
2009. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt elég nagy gond lehet, mindenképp vidd orvoshoz!
2009. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, tudom... remélem reggelig nem lesz baja, bármi is az. azt hiszem, éjszakára bennt marad.
2009. nov. 12. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Verekedhetett és keltkezhetett egy tályog. Vagy lehetne daganat, de az nem ilyen gyorsan fejlődik és nem ilyen tapintású. Harmadik változat a sérv, de azon a tájékon ritka. Marad a tályog.(fel fogják majd valszeg nyitni, kifertőtlenítik és vissza kell majd vele járnod - hacsak nem vállalod h Te magad napi 1-3-szor fertőtlenítővel átmosod. Plusz kap majd valszeg antibiotikumot.
2009. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a tályog volt az első gondolatom, az én cicámnak is volt pár hónapja.

Hírtelen nőtt oda, de másnapra ki is fakadt magától, állatorvos nem volt a környéken, szóval nem tudtam elvinni.

Betadine kenőccsel kenegettem neki, nagyon szépen viszonylag hamar teljesen begyógyult neki a seb is, utána volt még egyszer pár nap múlva, az is kifakadt de azóta semmi, és nagyon jól van.


Remélem a te cicádnak sem lesz nagyon komoly baja, de ha van lehetőséged vidd dokihoz, az sose baj.

2009. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tegnap este kifakadt, és úgy tűnik, hogy javul. kiengedtem, mert nem benti cica, és kinn szeret lenni, de semmi baja, ha visszaér, kap betadint. úgy tűnik, felmászott a padlásunkra, és akkor sérült meg. még sgyszer köszönöm, annyira jó, hogy ilyen messziről kapok segítséget tőletek!:))
2009. nov. 14. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!