Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica kertes házból panelba?

Cica kertes házból panelba?

Figyelt kérdés

Decemberben költözünk kertes házból panelba. Van egy cicám kb 4-5 hónapos, nőstény a következő tulaj átvenné, de én szeretném magammal vinni. Félek attól, hogy nem tudná megszokni a bezártságot, bár állandóan a kertben van max a szomszédok kerítéséig megy el.

Mire készüljek fel, ha jön velünk? Világos, hogy macskaalom, alvókosárka, kaparófa, de mire lesz még szükségem ?



2013. nov. 20. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ugyanezt élem át. és engem borzasztóan megvisel. a cicám nagyon meglepő módon két nap alatt megbarátkozott a hellyel, viszont látom rajta hogy szenved (de nem mutatja ki). mindene volt a tekergés, most egész nap alszik, semmilyen játék nem érdekli. nem tudom ő mit érez, de én már nem bírom lelkileg.
2013. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne vidd el panelba, nem élettere,szenvedni fog!
2013. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Be kell látnom, hogy önző gondolat volt. Itt marad.
2013. nov. 21. 11:10
 4/8 csillag001 válasza:
Hát én nem tudom! A cica még fiatal, lehet megszokná az új gazdikat, de nemrég mi is kertes házból vittünk cicát panelbe és jól bírták, az elején kicsit fura volt nekik de most nagyon jól elvannak! Ha viszed magaddal mindenképpen csinálj neki egy kis kuckót ahol elbújhat, vagy sok növényt ami emlékezteti a kertes házra és otthonosabb neki! De úgy dönts ahogy te jónak látod!
2013. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na mi lett a cica sorsa?
2013. nov. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Majd szombaton költözünk csak, de eldöntöttük, hogy marad a cica! Nem akarjuk hogy szenvedjen a panelban.

Az új gazdák pedig aranyosak nagyon! Jó helyen lesz!

Köszönöm a segítséget nektek !

2013. nov. 26. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
:( hát marad a megszokott helyén, de új gazdikkal, szerintem ez is épp elég stressz lesz neki, de remélem tényleg szerető gazdija lesz, mindenesetre nagyon fogsz neki hiányozni.
2013. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon-nagyon fog :'(
2013. nov. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!