Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a cicámmal, miért nem...

Mi van a cicámmal, miért nem eszik?

Figyelt kérdés
Találtam egy nőstény cicát, szemre 2 év körül van,és már 4 napja nálam van.Ezelőtt levittem,de nem talált haza...Egyszer bef#s#tt,elég sötét barnát, de nagyon hígat....de vettem neki cica wc-t de nem használja,ez a kisebb gond.a macska nagyon válogatós,semmit meg neeszik,se a téliszalámit,a prágai sonkat(azt kihanyta mert le volt járva),a tejet csak úgy ahogy itta, a száraz cica tápot az alutasakossal összekevertem és semmi...mit tegyek?
2013. dec. 23. 19:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy se pisi se kaki egyszer bef#s#tt,gondolkoztam rajta hogy nem lehet hogy depressziós a régi otthona miatt?mert játszik,dorombol meg minden a hörcsögom iránt érdeklődik,de azért nem adom oda neki, étvagynővelő jó lenne neki?
2013. dec. 23. 19:42
 2/12 anonim ***** válasza:

Ki kell éheztetni, csúnyán hangzik de most csak finnyáskodik, meg még lehet, hogy nem szokta meg a helyet. Vizet tegyél ki neki, és 1 napig ne adj semmit, akkor sem, ha leszedi a lábad. Utána biztosan meg fog enni bármit amit eléraksz. Tejet ne a víz helyett adj neki később!


Amúgy nem gondoltál rá, hogy esetleg a környéken valaki keresi? Érdemes lenne kirakni egy nagyobb körben papírokat, hogy találtál egy macskát.

2013. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát egy főút mellett nehezen...a cicát 4 napja találtam de csak 2 napja van a bérházban és hagytam egyedül,és nyugot
2013. dec. 23. 21:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Kérlek îrjatok!mert így az ünnepek alatt hogy vigyem állatorvoshoz?!már szombattól csak úgyahphx
2013. dec. 24. 06:30
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgyhogy esszik,és nem is pisil se nem kakál,csak egyszer fosott...
2013. dec. 24. 06:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon finnyás,eddig a töltött kàposztát ette
2013. dec. 24. 06:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Már írtam, ne adj neki enni 1 napig, csak vizet. Utána meg fog enni bármit.
2013. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És miért nem piszkol?
2013. dec. 24. 09:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy éheztesd ki, és enni fog, csak olyan írhatja, akinek nincs macskája vagy nem tekinti családtagnak!

Azért nem eszik, mert beteg, valami baja van. Ha nem jön ki belőle semmi, vagy nem normálisan, akkor nagyon gyorsan orvoshoz kéne vinni, nehogy valamilyen elzáródása legyen!

2013. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat,ma (december 25) a vécéjében találtam pisit és kakit is.Szerintem csak most tudott beszokni,és gátlásos volt,meg nem mindenki jár nagydologra naponta...tény hogy nagyon megijesztett vinni akartam az orvoshoz.
2013. dec. 25. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!