Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a cicámmal, miért nem...

Mi van a cicámmal, miért nem eszik?

Figyelt kérdés
Találtam egy nőstény cicát, szemre 2 év körül van,és már 4 napja nálam van.Ezelőtt levittem,de nem talált haza...Egyszer bef#s#tt,elég sötét barnát, de nagyon hígat....de vettem neki cica wc-t de nem használja,ez a kisebb gond.a macska nagyon válogatós,semmit meg neeszik,se a téliszalámit,a prágai sonkat(azt kihanyta mert le volt járva),a tejet csak úgy ahogy itta, a száraz cica tápot az alutasakossal összekevertem és semmi...mit tegyek?
2013. dec. 23. 19:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem az ünnepek után mindenképpen el kéne vinni orvoshoz, hogthogy nézze meg , ki tudja mi áll a hasmenés mögött!!Az, hogy nem a cica wlcbe csinált eddig az valszínű azért volt,mert nem érezte a szagot...Most ne nagyon adj neki kaját,inkább vizet vagy száraz tápot.Remélem, hogy jobban lesz nemsokára!!
2013. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nincs hozzászokva a normális kajákhoz.
2014. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!