Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem arányosan hízik a...

Miért nem arányosan hízik a macskám?

Figyelt kérdés
Találtam egy kóbor törött lábú cicát 1 hónapja. Már azóta meggyógyult a lába csináltam neki házat is. Viszont a kérdésem hogy miért nem arányosan hízik? Inkább a hasára de nem nagyon csak látszik hogy a hasa nagyobb.. De nem terhes mert kandúr.. Viszont ma azt vettem észre hogy véres a széklete.. Szerintetek vegyek neki féreghajtót férges lehet?

2013. dec. 23. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihatgyam hogy nem kedvtelen szaladgál fogócskázik a többi macskával játszik dorombol. Olyan nagy betegségre utaló tünetet nincs.
2013. dec. 23. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:
A véres széklet nagy baj is lehet,sőt elég nagy baj,ha ilyet tapasztalsz! :( Ha befogadtad felelősséggel tartozol iránta,de ezt biztos tudod! Légyszives vidd el orvoshoz,még mielőtt ngyobb baj lenne a véres székletből!
2013. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam valakivel ez volt és azt mondta az orvos ha nem alvadt a vér székletbe nincs baj. (nem alvadt.) és azt is írták hogy nem rég állt át az anyatejről a rendes tejre. És ez is igaz mert még nem rég állt le mert folyamatosan engem cuppog lefele mert azt hiszi hogy én vagyok az anyja. :D De veszek azért féreghajtót.
2013. dec. 23. 19:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Na annyit tudtam meg hogy ha csak a széklete vége véres akkor férges. Tehát férges. Féregtelenítem.
2013. dec. 23. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ez azért nem így van ám! Az én macsekom 4 hetesen már nem szopizott,mert anyja elhagyta! Most 4 hónapos múlt,és még mindig szopizza a pólót,vagy pulcsit ami rajtunk van! Vagyis azt akarja! A szomszédom cicája 12 éves,és még mindig próbál szopizni! Pedig nem mostanában állt le vele... amúgy sime tejet ne adj a cicának,pláne ha benti macsek! :)
2013. dec. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már lett gazdija :D
2013. dec. 30. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!