Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan élhet tovább a macskám?

Hogyan élhet tovább a macskám?

Figyelt kérdés

Már 13éves, látszik rajta, hogy öreg. Külsőleg nem, de nem akar játszani már jó 2-3éve, nem szaladgál úgy mint régen. Pár hete volt olyan, hogy mintha szédelgett volna. Állatorvos annyit mond, hogy idős. (mintha nem tudnám)

Valamit szednie kell neki, hogy tovább élhessen? Milyen vitamint ajánlotok?



2013. dec. 21. 16:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csak hagyd, hogy pihanjen. Ilyenkor többet alszanak, ezért ne ilyedj meg. Az állateledeles boltokban sok vitamin kapható, kérdezd meg az eladótól és ő majd segít.:)
2013. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 15éves a cicám, kinti ivartalanított kandúr. Rengetegszer verekedett, volt hogy átharapták a mancsát, kb havonta vittük dokihoz. Ősszel kikellett húzni 3 fogát (még egyet kellett volna de nem vállalta a doki az altatás miatt). Sokszor gubbaszt, kicsit izületes, nem igazán játszik, de boldog! Ez a lényeg :) Az idős macskáknál főleg a vese rizikós, úgyhogy ha keveset vagy túl sokat iszik, vagy nehezen pisil az gond lehet! És hogy a kérdésre válaszoljak: én az javaslom hogy fél évente-évente egy vérvétel és immunerősítő vagy vitamin idős macska részére!
2013. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Béres Minera cseppek és az Immunovet por!
2013. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!