Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szereti a fájdalmat a...

Miért szereti a fájdalmat a macskánk? Fakír?

Figyelt kérdés
Naponta többször nyalogatja az egyik kaktuszunkat. Elég nagy már, vékony, hosszú levelei vannak és a leveleken körbe tüskék vannak. A macskánk ezt nyalogatja állandóan, a levél szélén lévő tüskéket is, meg rácsálja is néha. A másik macskánk csak bele ereszti a fogát. De a nagyobbik az imádja, rámászik, nyalogatja. Engem egyszer szúrt meg, de vérzett meg be is dagadt, másnap besebesedett. Meg mást is szúrt már meg, másnak is bepirosodott, bedagadt. Miért szereti ennyire?
2014. jan. 26. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
2014. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja kb így néz ki, csak azért ennyire nem nagy még a kaktuszunk
2014. jan. 26. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de szerintem ez a macskáknál általános dolog, nekem két macskám is volt, egy perzsa és egy házimacska és mindkettő előszeretettel feküdt rá a 200 darabos kaktuszgyűjteményemre és néha fél napokat ellustálkodtak ott, meg sokszor rágcsálták a kaktuszokat, sokat tönkre is tettek. Amúgy soha nem lett tőle semmi bajuk.
2014. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az enyémek is imádják.. bár ritkán jönnek fel a szobámba, de mindig az első utuk az ablakba vezet, ahol dörgölőznek a kaktuszhoz, én meg folyton agyfrászt kapok, hogy beléjük áll a tüske..
2014. jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na kicsit utánanéztem, ha nincs neki otthon macskafű, vegyél fresnapfba, nem tudom mennyi, de egy ezresből szerintem bőven kijön :)
2014. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!