Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 10éves sziámi macskám beteg...

A 10éves sziámi macskám beteg lett körülbelül 5-6 napja. Az első pár kb 3 napon csak feküdt és aludt, elvonult tőlünk. Mostmár velem alszik, de még mindig bágyadt, nem eszik nem iszik semmit. Ha nem szükséges nem viszem el orvoshoz. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is írtam, hogy haldoklik, de töröltette... Nem tudom mit hisz, hogy mi fog történni ha napok óta nem iszik-eszik meg hányik.
2014. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tenyésztőtől vetted, törzskönyvvel, szűrt szülőkkel, akkor is lehet leukózisa, mert az anyjáól elkapján a kölykök. De a tünetek alapján nem tartom valószínűnek.
2014. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Istenem mitől haldoklana?mert pár hónap múlva 10éves?Egyébként is epét hányik ez nem hiszem,hogy az öregedés tünete.Mindegy holnap elvisszük állatorvoshoz reméljük nincs semmi baja.Már volt ilyen hogy túl ette magát és napokon át hányt de eddig még mindig meggyógyult.

Honnan tudom hogy mikor szenved?nyávog vagy mitcsinál ?

2014. márc. 2. 16:44
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendes választ adjálmár ember.KNagyon aggódom szegény miatt,de holnapig valahogy ki kell bírni..
2014. márc. 2. 16:50
 15/15 anonim válasza:
Hát nem nagyon hiszem hogy leukémiás...A leukémiás macska nem csinál semmit, csak fekszik. Ha dorombol és iszik az jó jel.Szerintem egy picit szoktasd vissza a pépre amíg nem eszik, lehet hogy a fogaival van baj. Nem hinném, de lehet. Amúgy is, a macskák szeretik a pépet :) Szerintem ha van kedvenc gyümölcse akkor olyan péppel próbálkozz...
2014. márc. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!