Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb.9 hónapos kóbor cicát...

Kb.9 hónapos kóbor cicát fogadtunk be panelba. Nagyon sír az ajtó előtt, ki akar menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete fogadtuk be a cicát, és 3 napja nagyon sír a bejárati ajtónál, a bukóra nyitott ablakon is ki akar mászni. Eddig sokat játszott, nem volt ilyen baj, most már a kedve sem jó. Már az öreg cicámmal is összeszoktak. Pórázon le szoktuk vinni sétálni. Megszokja a 1,5 szobás panelt? Esetleg engedjem el és etessem lent? Visszajönne? Tanácstalan vagyok! Mi lenne neki a legjobb?

2014. jún. 23. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kövesd el azt a hibát amit én...NE ENGEDD KI!!Ha ki engeditek akkor rájön ,hogy a nyávoggással bármit elérhet és folyatni fogja más dolgoknál is. Meg fogja szokni csak kössétek le.
2014. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Lehet volt másik gazdája és azt hiányolja.

Szerintem engedd ki... nézd meg merre mászkál, talán csak a kisebb térhez nem szokott még hozzá. Ha nagyon nem akar bent maradni, a lenti etetés jó módszer, csak arra több is jönne.. :P. Szobatiszta? Nem lehet csak az a baja hogy nem találja az almot?

2014. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

panelba ne engedd ki, mert más lakók elzavarják.

Kell neki macskajáték, macskafű, foglalkozás. Ha nem szokik meg akkor viszont kertes házba örökbe lehet adni.

2014. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy kitedd! Elviszik a sintérek meg megmérgezik!
2014. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Medvi ***** válasza:
Nem lehet hogy ivarzik vagy párt keres? El kellene vinni ivartalaníttatni, attól lenyugodna. Rendes vagy, hogy befogadtad szegényt, most már ne engedd ki, lesz még tél is és hideg, ha most nem is látszik.
2014. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást! Az alomhasználattal nincs baj, egyből megtalálta. Nem tudom, hogy volt-e gazdája vagy, kidobták-e, mert ápolt volt a bundája és nagyon bújós. Szerintem kidobták vagy elszökött valahonnan. A környéket teleplakátoltuk, egyenlőre semmi eredménye. Sokat játszunk vele, de mikor megunja, lefekszünk vagy nem vagyunk itthon, rákezd. Most azzal próbálkozunk, hogy kiengedjük az ablakba felügyelettel. Ott egész jól elvan, nézelődik. Másodikon lakunk. A másik cicánk folyton az ablakban nézelődik. A pici sem fog kiugrani? Van veszélyérzete ugye?
2014. jún. 24. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek macskahálót.Az én szomszédomnak az ötödikről esett ki a cicája és 15o ezerbe került a rehabilitáció meg a műtét.
2014. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az volt a szerencséje ,hogy fűre esett de még igy is jól elintézte magát meg a gadáit.
2014. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!