Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kisicámnak folyik az orra...

A kisicámnak folyik az orra és a szeme csipásodik. Kamilla teával átitatott zsepivel törülgetem a szemét. Emellett még tüsszög is gyakran. Tegnap hoztuk haza este, körülbelül 1,5-2 hónapos lehet. Tudnék még valamit tenni érte?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen tudsz érte tenni valamit! ELVISZED ORVOSHOZ!

Az orrfolyás, tüsszögés, csipás-váladékos szem, mind-mind a macskanátha tünete, ami kezelés nélkül az állat elhullásához vezethet.

2014. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben ,Köszönöm,Elfogom vinni orvoshoz!
2014. jún. 30. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Orvos! Mi is ma megyünk hasonló tünetekkel a dokihoz.
2014. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Orvos!

Enyém is sokat tüsszögött és az orra is folyt. A dokinál kettő szurit is kapott rögtön meg még otthonra is adagolós antibiotikumot. (10 hetes volt akkor)

2014. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
tipikusan olyan probléma amit egy doki meg tud gyógyítani, otthon viszont nem fog menni.
2014. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 7:46os vagyok, mint mondtam dokihoz mindenképp, nálunk azonnal macskanáthát diagnosztizált 2 szuri és 2 gyógyszer, ha nem javul vissza kell vinni. Azt mondta hogy attól hogy nem igazán vannak tünetei még láza ugyanúgy lehet és nagyon alattomos betegség amit mindenképp kezelni kell különben belehalhat
2014. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem.Mi holnap megyünk dokihoz vele. És a szuri az mennyibe került és a felírt gyógyszerek ? Csak hogy tudjam,hogy mennyibe fog körülbelül kerülni.
2014. júl. 1. 22:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Már nem tudom pontosan, 5-6 ezer között volt valahol.
2014. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem cakli-pakli 4500 Ft volt.
2014. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na voltunk dokinál. Megmérte a kiscicámat és 60 deka :) Kérdezte,hogy van-e étvágya mondom igen.Elmondtam a tüneteket és akkor mondta,hogy lehet,hogy a calici vírus vagy streptococcus vírus okozza ezeket a tüneteket.Adott neki valami szurit.mondta hogy mit,de nem emlékszem.Azt mondta,hogy amíg van étvágya addig nincsen baj.Nem kért pénzt ,azt mondta,hogy 3 hét múlva menjünk vissza és akkor ad oltást neki és majd ahoz felszámolja.


Elfelejtettem megkérdezni tőle,hogy ilyen pici cicát hogy lehet bolhátlanítani.Csak mert nagyon vakarózik,meg már lassan mi is vakarózunk tőle.Szóval ,megtudnátok mondani,hogy hogy tüntesse mel a bolhákat belőle?

Előre is köszönöm.

2014. júl. 2. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!