Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cica többnyire az én...

Ha a cica többnyire az én szobámba van, este is ott alszik és csukva van az ajtó, hol célszerű tartani a macska wc-t?

Figyelt kérdés
Ha a szobámba van nem lesz büdi tőle?

2014. júl. 11. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nem rég volt egy hasonló kérdés és az egyik válaszoló ajánlott egy macskaalom márkát ami felszívja a szagokat nem büdi és olcsó is olvass vissza kicsit
2014. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes almot használsz én naponta kitakarito dakkor nem.Ajánlom a szilika gél alapú almot ami teljesen szagfogó és 4l akár 1-1,5 hónapig is elég.
2014. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha éjszaka kakil? Reggelre nem lesz büdös, vagy ha akkor amikor nem vagyok otthon? Bocsi a buta kérdésekért, de ő az első cicám, és nem igazán vagyok tapasztalt még... :)
2014. júl. 11. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
a cicák ösztönösen elkaparják szóval az alomba elássa az meg megfogja a szagokat :)
2014. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Emlékszem elején nálunk is így volt,hamar kikerült a hálóból a wc :)) Nem a szagok volt a gond,kómásan nem is érzed félálomba,hanem a kaparás brr szerintem a mai napig megutáltam az alomkaparás hangot ez miatt :D Azért ha pisil egyet kapar és kimászik de székelés után 5 percig is képes volt erőteljesen ásni és ásni és ásni.. Gondolhatod erre ébredni milyen kellemes.

Na ezt hamar meguntuk így kikerült az alom.

Ha ágyudörgésre se ébredsz fel típus vagy nem lesz gondod,de ha szeretsz csöndben,nyugiban aludni akkor elgondolkoznék a csukott ajtón erősen :)

2014. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!