Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudnék tenni? Bővebben lent.

Mit tudnék tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Volt egy macskám, de elajándékoztuk. Azóta a szüleim nem szeretnének másik állatot, de nekem minden álmom, hogy kapjak macskát. Hogy tudnám rávenni őket, hogy mégis lehessen cicám? 13 éves vagyok, panel lakásban lakunk. Tudnék is róla gondoskodni.

2014. júl. 24. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ajándékoztátok el az előzőt?

Hogyan tudnál gondoskodni róla egyedül? A zsebpénzed nem hiszem, hogy elég lenne rá...(Kaja, ivartalanítás, kaparófa, kosár, alom, alomtálca, játék, tálak, orvosi ellátás, oltások)

A lakásban mindenhol lehetne? Mert egy szoba szerintem nem elég nagy élettér számukra.

2014. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, bármerre járkálhatna a lakásban. Nem kerti cica lenne. Kell neki csip?
2014. júl. 24. 19:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem teljesen egyedül, de például az alomcseréről, etetésről-itatásról én gondoskodnék. Játszanék vele.
2014. júl. 24. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én benti cicámnak nyakörve van, nem chipje. Mit mondanak a szüleid, miért nem szeretnének másikat?
2014. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondanak, tipikus szülői megnyilvánulás: csak.
2014. júl. 24. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Ha nem tudják érvekkel alátámasztani, akkor még csak vitába sem tudsz szállni velük...Azt hittem, van valami igazi indok
2014. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!