Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véreset ürít a macskám, mitől...

Véreset ürít a macskám, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mielőtt a válasz az lenne hogy vigyem el orvoshoz,akkor inkább ne is válaszoljanak. Elvinném, de nem tehetem. Minimálbérből élek egymagam a cicával akit imádok.

Viselkedésén is vettem észre pár dolgot, nyugodtabb és ragaszkodóbb, bújósabb mint ezelőtt.



2014. júl. 27. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor keress valami megoldást mert ezt orvos nélkül nem fogod tudni megoldani. Esetleg valamilyen állatvédő szervezet tud segíteni. Sokat ne várj vele mert jobb nem lesz s orvos illetve gyógyszer kell neki.
2014. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Keresgéltem neten, és elvileg a táp okozhatja neki. Száraztápból és konzervből sem a legszarabbat veszem neki, de ezek szerint mást kell majd.
2014. júl. 27. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencsétek van akkor a kajától van. Lehet férges, vagy lehet akár bélgyulladás is. Tapasztalatból mondom, hogy nem mindig jön be az amit a neten írnak. Ne haragudj meg, hogy ezt írom de így felelőtlenség állatot tartani. Lehet, hogy most semmi komoly baja és simán jól lesz orvos nélkül is, de mi lesz ha egyszer tényleg beteg lesz? Nekem az oltott, ivartalanított lakás cicám lett olyan beteg, hogy egy hétig az orvoshoz cipeltem... pénz nélkül már nem lenne velünk.
2014. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eleve úgy került hozzám hogy iszonyatosan beteg volt, ki akarták dobni. Egyedül vagyok , így gondoltam segítek neki, jó társam lesz. Vettem antibiotikumot és szépen ahogy régen anyukám adta a macskáknak ha ilyen bajuk volt, kikúráltam. Nagyon nagy változáson ment keresztül. Csak most jött ez is, csakhogy ilyen baja a cicának még nem volt a családba.
2014. júl. 27. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!