Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szeret a macskám?

Miért nem szeret a macskám?

Figyelt kérdés
Már 5 napja behoztam a macskát a házba persze kiengedem meg minden de most bent van rá szeretném szoktatni hogy amikor bentvan feküdjön el ugorjon rá a kis szekrényre stb ahova lehet. és amikor az ölembe van ne akarjon leugrani. mit tehetnék hogyan szoktassam? a macsek 2 éves
2014. júl. 30. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:) kérdezhetek?

Miért csak most vittétek be?

Eddig nem/sosem volt az ölődbe?

Vagy csak most hoztátok be az utcáról?:

2014. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jackson Galaxy: pokoli macskák

Nálam bevált 7 év után újra barátok vagyunk.

2014. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:D igen érthetetlenül írtam. most hoztuk a menhelyről :)
2014. júl. 30. 12:28
 4/11 A kérdező kommentje:
ja megha hívom idejön deha már azt akarom hogy a kezemhez jöjjön már nem jön már próbálta jutalomfalattal ( tudom nem kutya) de egy probát megért még jöhetnek javaslatok hogyan szoktassam magamhoz
2014. júl. 30. 12:29
 5/11 A kérdező kommentje:
illetve nem igazán játékos behívom lefekszik nyalakodik aztán ennyi. színes szallagot lóbálom semmi labda semmi plüsálat semmi robot egér semmi teknős pff végképp semmi kulcsomó semmi egyedül a szalonna héjra jön meg az egyéb husfalatokra
2014. júl. 30. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:

5 napja, szerintem még csak jelöl, és szokja a környezetet. :)

Hát, szerintem próbáld valami nyivogó játékkal hívni,

2014. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kétéves macsek már felnőtt. Nem minden felnőtt cica játékos. Ha meg menhelyi, ki tudja milyen sorsa volt eddig.


Öt nap amúgyis kevés egy felnőtt macskának, hogy új helyhez, gazdihoz szokjon. Légy vele türelmes.

2014. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat
2014. júl. 30. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy macskát nem tudsz úgy tanítani mint egy kutyát. A macska öntörvényű állat ne várd el hogyha mondasz neki valamit azt egyből megcsinálja. Mellesleg a felnőtt cicák annyira nem játékosak. Ha olyan állatot akarsz ami egyből az öledbe ugrik és pörgős akkor vegyél egy kicsi szoba kutyát.
2014. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A cicák különcök :) ne erőltesd, majd odamegy, amikor kedve van. Nem minden macska barátkozik elsőre, el kell nyerjed a bizalmát előbb + az új környezetet is meg kell szoknia. És még alig vitted haza :)
2014. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!