Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha neostomosan-nal felmosok...

Ha neostomosan-nal felmosok akkor az csak elzavarja a bolhákat vagy meg is öli őket/a macskábólis csak kizavarja vagy elpusztulnak halefürdetem? +véleményt a szerről

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A nesostomosan macskára toxikus hatással van, tehát tilos!

Legalábbisan közvetlenűl a cicára nem kerülhet.


Felmosni felmoshatsz vele, de lehetőleg úgy hogy helységenként, és miután felszáradt utána moss fel tiszta vízzel. A lényeg hogy a cica semmiképp ne érintkezzen vele. Amúgy pusztítja a bolhákat és annak petéit is.

2014. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neostomosan kiirtja a bolhákat, de nem ajanlom, en megjártam vele nagyon csúnyán, és hallottam más történetet is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__5962659-hol-..


Itt 7. válaszoló voltam, nem akarom újra leírni. Állatorvosnak egyébként nagyon jo készítményei vannak mind az állatban, mind az állat környezetében élő élősködők kiirtására, érdemes ilyen szereket töle vásárolni.

2014. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!A házban lévő bolháknak lőttek a macskának vettem Frontline cseppeket.
2014. aug. 13. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!