Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Bébicicát hogy nevelje...

FONTOS! Bébicicát hogy neveljem fel?

Figyelt kérdés
Van egy nőstény cicánk, nemrég ellett, kb 2-3 hete. A szomszéd áthozott egy kiscicát, ami szerintünk a miénk. Hívtam az anyját, de nem jön, félek, hogy meghal a bébi, mert az anyja napok után szokott hazajönni. Mit kezdjek vele? Nagyon sír… lehet neki tehén tejet adni? A közeli kisvárosban van állatkereskedés, de nem vagyok benne biztos, hogy ott van tápszer.
2014. aug. 15. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
tehén tejet nem szabad. én felhívnék egy állatorvost, biztos van ott, ahol te laksz.
2014. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És vizet sem tudok neki adni? Vagy valamit, ami helyettesíti a tejet, amíg nem szerzek tápszert?
2014. aug. 15. 11:47
 3/23 anonim válasza:
vagy még esetleg ha van a közelben menhely,vagy állatmentő szolgálat ők is tudnak tanácsot adni (de nem azt javaslom h add le nekik csak ők is tudnak tanácsot adni)meg az állatorvos is nagyon jó ötlet
2014. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
sztem egyenlőre semmit ne adj neki mert bármitől lehet baja.nyugtasd meg altasd el és szerezz tápszert
2014. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de nagyon nyűgös, ráadásul egyedül vagyok itthon, senki nem tud rá vigyázni, a gyökér anyja meg nem tudom hol van… :@ És az sem biztos, hogy visszafogadja, mert agyontaperolta mindenki…
2014. aug. 15. 11:52
 6/23 A kérdező kommentje:

De hogy altassam el?

Most jutott eszembe, a Whiskasnak van kifejezetten cicáknak kitalált tej. Azt adhatok neki, ha esetleg nem sikerül tápszert vennem?

2014. aug. 15. 11:58
 7/23 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok, nagyon nyűgös már :(
2014. aug. 15. 12:00
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja, csak egyszerűen fél
2014. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A cicatejet adhatod.
2014. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Elmentem tápszerért, és nem volt sehol. Vetem cicatejet, de nem issza meg, kiköpi. Az állatorvost is hívtam, neki sincs, és nem tud vele semmit tenni. Közben megjött az anyja, de ő meg nem fogadja el, fúj rá, és menekül tőle...

Nem tudom mi a sz--rt csináljak vele... Nagyon félek, hogy meghal... :'( Kereskedésben azt mondták, keddre tudnak rendelni, de addig meghal, mert már máig meg van fostosodva...

2014. aug. 15. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!