Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam a 2 éves...

Hogyan szoktassam a 2 éves kutyámat 1 pár hónapos kiscicához?

Figyelt kérdés
van egy 2 éves spánielem.. elhoznánk 1 két hónapos kiscicát de nem tudjuk hogyan szoktassuk őket egymáshoz félünk hogy a kutya megfolytja a kiscicát vagy elkergeti itthonról. hogyan szoktassam hozzá a kutyát?
2014. aug. 17. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt a helyzet, a kutyus volt új és nagyon félt a cicáktól. Mi úgy csináltuk, hogy megfogtuk a kutyát és a macskát odatettük elé, majd minél közelebb, végül addig míg össze nem ért az orruk. Nem mondom, hogy elsőre rögtön kedvelni fogja, az ilyenhez idő kell.
2014. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cicamester2 válasza:
Nem fogja bántani ha jól egymáshoz szoknak. először fogjátok meg a kutyát és a macskát is és lassan engedjétek egymáshoz és próbáljátok egy tálból etetni őket. nekem nagyon makacs kutyám van szintén spániel másik macskákat állandóan elzavarta de az új kiscicával jól összebarátkozott. ja és először próbáljátok a kismacskát a házba vagy műhelybe bevinni hogy az első pár napban ne essen baja. a többi macska sem bántja ők is megszokták.... (a más macskával is azt kell tenni mint a kutyával)... hidd el semmi baja nem lesz.
2014. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nerox99 válasza:
Szia! nekem német juhászom van nagyon neveletlen mégis hozzá tudtam szoktatni az új kiscicához és a többi macska sem bántja. a második válaszoló jól mondja az etetést és a többit. igen először garázsban vagy valahol kell őket tartani. és nem kell attól félni hogy elkergeti vagy bántja ha jól össze vannak szoktatva ami nem egy bonyolult dolog.
2014. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cicamester2 válasza:
ja és a jelölésről. a kan macska ugyebár jelöl de nem kel tőle félni ha figyelve van rá meg lehet rá tanítani.
2014. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem rottweilereim vannak, én ha új macskát hozok, azt úgy szoktam, hogy fogom a cicát odamegyek a kutyákhoz, leguggolok a cicával és hagyom, hogy megszaglásszák, ha utána meg is nyalogatják, akkor akár már le is tehetem a cicát és a 2 hatalmas nagy behemót vigyáz is rá egész nap, meg terelgetik.. viszont, van, mikor máskép reagálnak, olyankor nagyon gyorsan el kell tüntetni a cicát, mert darabokra szedik... nem tudom mi lehet az oka, de nem minden cicát fogadnak be...
2014. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!