Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám és az anyját pár...

A kiscicám és az anyját pár hónapja válaszottuk el egymástól, azóta nem látták egymást. Ha most odavinném hozzá vajon elkergetné az anyja vagy megismerné?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elkergetné, lehet jól meglenénnek egymás mellett. Viszont szerintem nem azért mert emlékezne rá. Egy anyamacska 12 hetesen leválassza a kölykeit, utána már nem foglalkozik velük.
2014. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*meglennének
2014. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Az én félkóbor cirmos cicám, miután önállóak lettek a kiscicái, egyből ismét terhes lett! kb. 6 hét!

Ekkor és fújt, karmolt és elkergette saját játszani közeledő kismacskáit, akik már persze cseperedtek, és növögettek!

Így ment ez sokáig, majd észrevettem, hogy nem megy el, hanem mindig szem előtt van!

Kiderült valamiért elvesztette a kölykeit (talán agyonvágta egy szomszéd ahová megszülte)

NA ekkor csakhamar "visszafogadta" előző kölykeit, sőt még szoptatta is a süldő macskákat!

Nem semmi!

Aztán elapadt a teje, de azóta tök jóban vannak!

Egész nap játszanak!

2014. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!