Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom kiirtani és...

Hogyan tudom kiirtani és megelőzni a bolhákat benti macskánál?

Figyelt kérdés

Van 3 benti macskám, amiből egynél láttam hogy vakarózik és mikor megnéztem, láttam 1 bolhát, még talán nincs elszaporodva benne. A másik kettő nem vakarózik még.


Valószínű a lejárós kutya hozhatta fel, mert benne bolhát nem, de arra utaló ürüléket/petét sokat látni.


Mi a legjobb/leggyorsabb/leghatékonyabb módszer kiirtani őket? Mielőtt átterjed a többi macskára, szőnyegre, bútorra...


2014. szept. 12. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja értem . Az más.
2014. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Frontline. Pontosan nem tudom melyiket vettem, mert elég régen volt de annak van egy olyan fajtája ami meggátolja, hogy visszafertőződjön az állat és a lakásból is kiirtja a bolhát. A boltban tudni fogják. A macska nyakára kellett folyatni, nagyon idegesítette. Előtte én is lefutottam minden olcsóbb megoldást. Sampon, por, spray, de semmit nem értek, csak amikor megvettem ezeket nem sejtettem, hogy annyi lesz, mint halottnak a csók. A frontline-ra meg sajnáltam eleinte a 3-4000 Ft-ot. Kár volt... mert attól egyből eltakarodtak a bolhák a többi "csodaszerre" meg csak csomó pénzt kidobtam tök feleslegesen.
2014. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!