Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak? Nem...

Mi baja lehet a cicámnak? Nem eszik, nem iszok reggel óta, csak alszik a hasán, oldalán nem, és nyávog ha felveszem.

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

9-es: nekem egyik ciccnek se lett soha semmi baja a tejtől. Alkalmanként kaptak csak, se nem fostak, se nem hánytak tőle.

Egyébként ahhoz képest, hogy a bolti macskakaja színtiszta víz, elég jól elvannak rajta a macskák, nem éhesek. Értem én, hogy jobb lenne színhússal etetni minden nap, csak azt kevés ember győzi ám anyagilag. Nem vagyok csóró vagy ilyesmi, mindent megkap a cica, ami kell neki (beleértve pl. az állatorvost is, ami a kérdésekből ítélve sokaknak nem alap), de azért na. Adok neki időnként húst is egyébként, májat meg ilyesmit, de ne hozzuk már ki azt, hogy kvázi éheztetem, mert a boltban megvehető macskakaját adom neki a legtöbb esetben. Világszerte többmillió macska eszik ilyeneket, mégsem haltak éhen, érdekes.

2014. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Egy napnyi/félnapnyi tünetekből én nem vizionálnék leukózist és egyéb halálos bajokat.

Lehet sokat evett és picit elcsapta a hasát, vagy lustább napja van.


Az én tök egészséges macskám is néha a lelkére veszi, ha fekszik és csesztetem. Tud keservesen nyávogni ő is olyankor :)


A kommentekben meg vannak bődületes dolgok :)


Az egészséges, jól táplált macska is megeszi az egeret! Neki az a normális! (emberek, egy ragadozó állatról beszélünk, nem tankönyvi recept szerint összerakott játékszerről...)

Enyém előtt MINDIG ott a száraztáp, plusz kap húst, konzervet, mégis IMÁD egerészni és MINDIG meg is eszi az egeret.


Tej: imádom, hogy a laktózérzékenység a köztudatba került és azóta mindenki "jujjtej,beteglesztőleacica" dumát tolja :)

IGEN, az tény, a FELNŐTT macskák nagy része laktózintoleráns. (ahogy a felnőtt emberek egy része is) viszont nem tudhatod, hogy a tied az-e. Nekem pl egyik macskám sem volt az, pedig volt/van jópár macskám eddigi 24 évem alatt. Keverék is, fajtatiszta is :)

Adj neki tejet, ha nem bírja, akkor hasmenése lesz a tejtől, többet akkor ne adj neki :) Ennyi a "trükkje".



Szóval, ne ijedj meg, de, ha holnap is folytatódnak a tünetek, akkor irány állatorvos! :)

2014. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha a macskád elviszi neked amit fogott azt szanalombol teszi😂. Életképtelennek talál ezért segiteni próbál rajtad 😂😂😂
2016. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mirikeh válasza:
#13 ha ezt viccnek szántad akkor nagyon nem vicces. Ha nem annak szántad akkor elég hülye vagy. A macskák azért visznek egereket mert ha vadászik akkor nem hagyja ott. De pl az olyan macskák akiknek pár hetes kölykei vannak az azért visz egért, hogy "megtanítsa" egy kicsit nekik hogy hogy kell vadászni. (vagy valahogy így.)
2020. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!