Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ÁLLATORVOSOK! Lehet, hogy...

ÁLLATORVOSOK! Lehet, hogy kilyukadt a macskám gyomra?

Figyelt kérdés
voltunk pénteken állatorvosnál, mert pár napja nem evett, levert volt a 4 -5 hónapos lány macskám. kb. azóta mióta anyám tanácsára beadtam neki egy nyolcad szemet a kutya féreghajtójából.ezért az orvos aztmondta azzal mérgeztem meg.adott neki 5 injekciót,meg infúziót, meg 2 tablettát nekem,hogyminden nap egy negyed szemet adjak neki belőle. péntek este már jobban volt,evett is.szombaton meg már teljesen a régi volt. de ma reggelre megint ugyan az van. fekszik,nem áll fel, nem eszik... és a hasa olyan fura bugyborékoló hangot ad.ezt a múltkor nem vettem észre. annyira félek . segítsetek :(
2010. jan. 24. 08:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg másik orvoshoz elvinni, ő lehet, hogy tud segíteni. Az is lehet, hogy bélfertőzése van. vagy ki tudja
2010. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
szerinted mennyi az esélye, hogy itt találsz magadnak egy állatorvost?? ha tényleg annyira félsz, akkor hívd fel a dokiját és mondd el a tüneteit. és ne arra várj, hogy itt majd talán mond valaki valami okosat.
2010. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
csak az a gond drágám hogy vasárnap nem rendel !!! szerinted miért nem hivom fel miért itt próbálkozok ????
2010. jan. 24. 09:08
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Közeledben állatkórház van e? Ha igen oda vidd el!! Vagy hívd azt fel.
2010. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


nem vagyok állatorvos, de ha pl. egy embernek kilyukad a gyomra, felül - alul vérezni kezd. Ha lassú vérzésről van szó akkor meg kőkeményre felfújódik a hasa. Állatorvosi ügyelet, hm?:)

2010. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

akkor ha nem rendel ügyeletes orvos mindig van...próbálkozz azzal...amúgy a kutyámnak is szokott bugyborékolni a hasa amikor nem evett. Ezt én is akkor vettem észre amikor beteg volt.

Ha a macskád gyomra kilyukad akkor annak vannak jelei, bár nem ez h bugyborékol a hasa...neked is szokott bugyborékolni és minden embernek ha nem eszik...ha vkinek kilyukad a gyomra az vért hány.

2010. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező? Én ezt komolyan nem értem. Miért kell rögtön ilyen hangnemben irogatni? Megnyugszol tőle?


Jogos volt az előző válaszoló hozzászólása: itt nemigen fordulnak meg állatorvosok, csak jószándékú, állatszerető emberek. A problémád - magad is láthatod - igen komoly, még egy állatorvos sem tudna neked mást mondani látatlanban, minthogy vidd be a cicát egy ügyeletre.

Drágám vagy nem drágám a megszólításod a kommentedben, hidd el, senki nem akar sem neked, sem a macskádnak rosszat. Úgyhogy félre az arroganciát és keress a környéketeken egy ügyeletet. Mindenhol van, legfeljebb nem a szomszédban. Leírtam már más válaszban, mi is vittük már a kutyánkat majd' 60 km-re ügyeletre, mert éppen Szenteste lett rosszul és közelebb senki sem vállalta a vizsgálatot. Mindent lehet, csak akarni kell.

No, mire ezt végigolvasod, remélem, lenyugszol!

Szegény cicának pedig drukkolok. Nem tartom valószínűnek, hogy egy nyolcad szem féreghajtó ilyen komoly rosszullétet okozna. Itt inkább valami más baj lehet. Vidd orvoshoz, és légyszíves majd írd meg, hogy mit mondott az orvos.

2010. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem lyukadt ki szerintem a gyomra,mert akkor bevérzett volna,és vért hányna...Nagyon óvatosan nyomkodd meg a hasát,és annak tájékát,ha kemény,és fáj neki akkor lehet talán gyomorcsavarodást kapott..Akkor sürgősen vidd el mihamarabb orvoshoz mert abba bele halhat!!
2010. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
voltunk egy másik orvosnál, ő is csak adott neki pár injekciót, de ő se tudja mi baja lehet. most megint jól van a macskám, de félek ha elmúlik az injekció hatása megint szarul lesz.
2010. jan. 24. 16:23
 10/30 A kérdező kommentje:
vasárnap beoltották az állatkórházban, tegnap minden jó volt, mára meg megint csak fekszik.... vettem neki macskáknak való multivitamin tablettát (LAVET) tegnap mikor jól volt meg is ette, de ma már nem.kamillateába kevertem és fecskendőből itattam meg vele. mit tehetnék még érte hogy jobban legyen ?
2010. jan. 26. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!