Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ÁLLATORVOSOK! Lehet, hogy...

ÁLLATORVOSOK! Lehet, hogy kilyukadt a macskám gyomra?

Figyelt kérdés
voltunk pénteken állatorvosnál, mert pár napja nem evett, levert volt a 4 -5 hónapos lány macskám. kb. azóta mióta anyám tanácsára beadtam neki egy nyolcad szemet a kutya féreghajtójából.ezért az orvos aztmondta azzal mérgeztem meg.adott neki 5 injekciót,meg infúziót, meg 2 tablettát nekem,hogyminden nap egy negyed szemet adjak neki belőle. péntek este már jobban volt,evett is.szombaton meg már teljesen a régi volt. de ma reggelre megint ugyan az van. fekszik,nem áll fel, nem eszik... és a hasa olyan fura bugyborékoló hangot ad.ezt a múltkor nem vettem észre. annyira félek . segítsetek :(
2010. jan. 24. 08:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
58%

Többieknek jelezném hogy igenis megfordulnak itt állatorvosok is, ritkán de meg. Nekem már nem egyszer válaszoltak a kérdéseimre.

Kedves kérdező neked pedig annyit hogy minél hamarabb vidd el egy másik dokihoz. Addig járd az orvosokat míg vlamelyik meg nem találja a bajt. Olyan nincs hogy azt mondja nem tudja mi a baja.

2010. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
utolsó már két különböző orvosnál voltam vele, mind a kettő 6 ezret kért a semmiért, nem bírok minden másnap ennyi pénzt kifizetni. azért gondoltam valaki tudna még mondani valamit amivel én segíthetnék neki. elszomorít hogy magyarországon még egy állatkórházban sem tudják megmondani mi a baj.
2010. jan. 26. 11:28
 13/30 anonim ***** válasza:

Drukkolok a macskádnak, de én is elvinném egy jó dokihoz, aki nemcsak ideiglenes jobbá teszi az állapotát, hanem kikezeli a betegségét.


(Igen, megfordulnak állatorvosok, te utolsó, de erre bízni egy állat életét, hogy talán tud majd itt valaki szakértelemmel válaszolni és megyógyítani az állatomat interneten keresztül?? ez felelőtlenség. Biztos te is rögtön a gyakorikérdésekre írnál, ha a párod infarktust kapna, hogy hátha lesz itt épp egy kardiológus, aki majd segít... ez abszurd.)

2010. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha Györ környékén akkor tudok ajánlani jo állatorvost,és megfizethetö.
2010. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
miskolc mellett lakom
2010. jan. 26. 14:07
 16/30 anonim ***** válasza:

Én Budapesten tudok jó éllatorvost.Ha érdekel írj privit.

A kis macskának jobbulást kívánok!

2010. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Jaj remélem,hogy sikerül a cicádat meggyógyítani.A kamillatea elég jó ötlet,mivel gyulladáscsökkentő(ha szegénykének vmilyen gyulladása van)

Majd írd meg mindig,hogy mi a helyzet veled!Drukkolok,hogy meggyógyuljon.


Többiek! :)

Nyugalom,ne vitatkozzatok.:) Mindenki azt teszi ilyen helyzetben,ami legelőször az eszébe jut.

Tényleg szokták állatorvosok is olvasni az oldalt,én már elég sokszor találkoztam itt velük.Elég jó tanácsokat adtak a szerető gazdiknak.És még pénzbe sem került.

Azért egy infarktushoz ne hasonlítsuk,mert valószínűleg nem halálos a cica betegsége(nagyon remélem legalábbis,hogy nem).

Én is ide írtam volna vasárnap este,hátha valaki tud vmilyen tanácsot adni.Sajnos nem mindenhol van ügyelet.

Azt is megértem,hogy elég drága megfizetni az állatorvost,főleg ha szinte minden nap menni kell hozzá.



Kitartás! :)

2010. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Csináltak röntgent?

Mert azért az is sokat segítene...

Mi is hasonló cipőben jártunk (mérgezés volt,nem evet semmit),két hétig járogattunk a drága doktor úrhoz,persze semmi nem változott,elmentünk egy másikhoz,az is csak a pénzünket húzkodta,ekkor már 3 hete nem evett a macskám és szerencsére a 3. orvos találta meg a problémát,mert ő legalább hajlandó volt megröntgenezni. Akkor látta,hogy egy nagy szőrcsomó van a pocijában és ezért nem tud enni. Szóval nem szabad feladni,muszáj talánotok egy jó orvost,aki meggyógyítja a kiscicát,és igenis ragaszkodj hozzá,hogy alaposan vizsgálják ki! Sajnos az a tapasztalatom,hogy máskülönben nem veszik komolyan az embert...

2010. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Jászberényben is tudok kiváló állatorvost, ha az megfelelne, akkor szólj!
2010. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Akkor kapta az első oltását, amikor már beteg volt? HA igen, akkor fertőző betegsége is lehet!!!
2010. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!