Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális, hogy jobban...

Az normális, hogy jobban szeretem a macskám, mint az embereket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ha csalódott vagy az embereket illetően és sok esetben egy állatban több érzés és szeretet van,mint egy emberben,akkor normális,teljesen. Sok állat többet ér mint néhány elállatiasodott emberfajta,szerintem,manapság,de ez szubjektiv véleményem. Tehát ha hasonló alapja van a kérdésednek,akkor igen
2014. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HalandoVegtelen ***** válasza:
100%
Nem, nem normalis, de ki normalis manapsag ? Ezert szeressuk jobban az allatainkat mert lassan mar senki sem normalis :))... Amugy en is igy vagyok velle, tobbre becsulom a macskaim mint az emberek jellentos tobbseget. Es a jellentos tobbseggel szolidan fogalmaztam.
2014. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem normalis, de teljesen ertheto.
2014. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. :)
2014. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, bár az oka nyilvánvaló.
2014. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Medvi ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hiszen gondolom a cicádat úgy szereted, mintha a gyereked lenne és az ember a gyerekét szereti a legjobban, legalábbis normális esetben. Amíg nem voltak gyerekeim én is a cicáimat imádtam, de amióta vannak gyerekeim azóta tudom, honnan fakad ez az érzés, az anyai ösztönből, persze most is nagyon szeretem a cicáimat és a gyerekeimet is arra nevelem, hogy szeressék az állatokat. Nagyon szeretem a gyerekeimet, de néha megállapítom, hogy a cicákkal egyszerűbb. Nem feleselnek, soha nem kapnak hisztirohamot, ami kaját eléjük rakok szó nélkül megeszik, nem akarnak harisnyában fára mászni, nem firkálnak filctollal a kezükre, stb...:)
2014. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2014. nov. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!