Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új cica a régi mellé, de milyen?

Új cica a régi mellé, de milyen?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos fiú,ivartalanított cicám.

Szeretnék mellé egy másikat is,azért hogy ne unatkozzon,legyen játszótársa,lekösse az energiáit amíg nem vagyunk itthon.

Azt viszont nem tudom,hogy az nem baj,ha az új cicus még picike?

Meg fiú cica mellé kisfiút vagy kislányt válasszak?

Plusz kell új alomtálca is?Vagy elvégzik mindketten a dolgukat egy helyen?



2014. nov. 28. 00:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az alomtálcához annyit: először készíts kettőt, aztán meglátod. Nekem az előző kettő csak egyet használt, meg is szüntettem a 2.-at. A mostani kettő érdekes szokást vett fel: egyikbe csak kakálnak, a másikba csak pisilnek, mindkettő nőstény.
2014. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Alomtálca ügyében nem nyilatkozom - nálunk mindig is egy volt.

Viszont az ivartalanított kandúrom mellé nem hoztam volna haza még egy fiút (a kandúrom viselkedésén az ivartalanítás nem nagyon "látszott:)"), úgy fogadtam be a többit, hogy csak akkor jöhetnek, ha nőstények. (Nálunk egy fél évig volt 1 fiú + két lány - de a fiú kijárós volt, és nem érdekelte a két kb. 2 évvel fiatalabb lány. A két lány között egy fél év volt a korkülönbség, azok sülve-főve együtt voltak.) Most két macskánk van. Egy fiú meg egy lány - mindkettő benti, mindkettő ivartalanítva.

Az összeengedésükből nem csináltunk "nagy ügyet". Szerencsére nem volt "vitatkozás".

2014. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!