Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicának mennyire elég,...

Benti cicának mennyire elég, ha csak (jó minőségű) száraztápot kap fő eleségként?

Figyelt kérdés

Kap mellé rendesen friss vizet, néha egy kis jutalomfalatot, kb heti egyszer pár falat főtt húst, amikor mi olyat eszünk, hogy tudok belőle adni, hagyom, hogy megkóstolja azokat az alapanyagokat, amik nem ártanak neki, de tartok tőle, hogy ez nem elég változatos, mit gondoltok?

Ti adtok nedves tápot (konzervet/alutasakosat) a macskátoknak, vagy "főztök" neki külön?


2014. dec. 8. 22:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az eésztésük beindulásához szükséges, hogy elptte játszanak az étellel. Ha olyat kap, ami cicnálható, az en is "dobálja", mielőtt megeszi.
2014. dec. 12. 09:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én összevágtam neki a húst kisebb darabokra, meg az enyém nem is volt annyira játékos és nagyon kis királykisasszony módjára evett. És az enyém sem csak húst kapott, adtam neki száraz tápot és konzervet is a jobb minőségűekből és persze szinte mindenbe belekóstolt, ami a konyhában előfordult.

De a fő étkezése a hús volt, láthatóan ezt szerette a legjobban és ezt mindig várta, ha kimaradt ez hiányzott neki, ilyenkor nehezen lehetett rávenni, hogy mást egyen helyette.

2014. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!