Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lenne esélye...

Szerintetek lenne esélye kiállításon?

Figyelt kérdés

Szerintem gyönyörű cica, de lehet, hogy csak elfogult vagyok :)

Félperzsa, de úgy tudom, hogy van keverék kategória is a versenyen.

Itt egy kép róla:

[link]

Egyébként Dollynak hívják XD

Mit gondoltok?


2010. febr. 3. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lehet h az utolsónak és az utolsó előttinek igaza van, de akkor is gyönyörű cicád van :D nekem is van szép cicám, de nincsenek oltásai, és így nem vihetem kiállításra :(
2010. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát figyi, a kiállításra annyi cókmók kell, hogy amúgy sem vihetnéd, ha egy háromezer forintos oltást nem adatsz be neki. Miben állítanád ki, sportszatyorban?

Ketrec, függöny, fekvőhely, tálak, ketrecbe beférő alomtál, kiszacskók a végterméknek, meg kutya füle. Ilyen 10órára, hogy odavidd a macskát kell azért felszerelés...

2010. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát viheted többször is. Nekünk is megvan a komplett felszerelés, megyünk is majd még.

Szó se róla gyönyörű, nagyon dögönyözném. Gyönyörködsz benne otthon. Legyél büszke rá.


Előző oldal utolsó előtti voltam.

2010. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagyon hasonlít az én félperzsa cicusomra,csak ő különleges pezsgőszínű!Nekem személyszerint az ilyen keverékek a kedvenceim:)Látszik, hogy ápolt cicus, szerintem érdemes Vele próbálkozni versenyen is!
2010. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!