Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Megmérgezték a macskám!...

SOS! Megmérgezték a macskám! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szédeleg, nem tud rendesen járni!!!
2015. márc. 3. 21:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az állatoknak is van ügyelet, mint az embereknek. Oda elviheted.
2015. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hívtam az ügyeletet és nem vették fel!!!
2015. márc. 3. 23:05
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos az állatod, többször próbálkozz, míg fel nem veszik!
2015. márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 SzMHZs ***** válasza:
100%
Remélem, még él szegény... Ilyenkor azonnal orvos, engem nem érdekelne, ki az ügyeletes, ha az nem veszi fel, végighívom az összes számot, amit kiad a google. Volt egyszer ilyen, igaz nem mérgezésnél, de nem vette fel az ügyeletes, 2 órát telefonáltunk, mire egy doki tudott minket fogadni. De nem nyugodtam bele, hogy hát jó, az ügyeletes nem veszi fel...
2015. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
meghalt... :'(
2015. márc. 4. 14:07
 16/20 A kérdező kommentje:

csak tudnám, minek van "ügyelet", ha nem veszik fel azt a rohadt telefont!!!

folyamatosan hívtam!!

2015. márc. 4. 14:08
 17/20 SzMHZs ***** válasza:
100%
Jelenteni kell, biztos lehet az ilyet is valahol. Sajnálom a cicát.
2015. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontról pontra ez történt velem.... Csak tudnám mit csinálnak ilyenkor az ügyeleten... Sajnálom! :(
2015. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen esetre úgy lehet felkészülni, hogy kiírod azt a címet, ahol ügyelet van. Lehet az időt telefonálgatással tölteni, de már útközben.

Amúgy ezt soha nem fogom megérteni, hogy képes valaki végignézni egy állat szenvedését, és nem tenni semmit?

Ilyen helyzetben nem a számítógép előtt ülve kell segítséget kérni, hanem rohanni, hogy kilóg a belünk és igenis "segítségért kiabálni".

Nem a gép előtt ülve várni a csodát!

2015. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

szerinted mégis hova vittem volna? ebben a poros kisvárosban még ügyelet sincs.

hívtam a város összes állatorvosát, és nem vették fel!!!!!! törtem volna be a házába, és húztam volna ki az ágyból? mellesleg csak a rendelőjét tudom hogy hol van...

te látatlanba könnyen ítélkezel, de kíváncsi vagyok, hogy te mit csináltál volna az én helyemben!!!!!

2015. máj. 16. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!