Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicam ugy vakarozik h a...

A cicam ugy vakarozik h a szoret is levakarja ez mitol van? Esetleg valami fertozes? Mellesleg allandoan vakarja magat

Figyelt kérdés
A cicamon nem reg vettem eszre h kevesebb a szore eloszor azt hittem h vedlik de lattam h mar bizonyos pontokon mar szore sincsen mert levakarta persze kinti cica esetleg bogar vagy valami ilyesmi?Allatorvoshoz fordulfunk de azt mondta h 1-3 nap es elmulik erre meg rosszabb:(
2015. márc. 15. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bolha, vagy allergia. Keress fel másik orvos, aki meg is vizsgálja a cicádat.
2015. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szitakötő88 ***** válasza:
Lehet gombás is szerintem, ami úgy tudom, hogy embert is fertőzhet. Szerintem is vizsgálja meg egy másik állatorvos is!
2015. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rüh! Kénport (lehet kapni) keverj disznózsírba, kend be vele az egész testét vastagon, és vigyázz, ne nyalja le. Simogatni meg leginkább sehogy, max. kesztyűben! A rühök apró atkák amik befészkelik magukat a bőr alá (!), a te testedre is átterjedhet.

Megjegyzem, nekünk a kutyánk volt rühös, az állatorvos különféle méregdrága csepegtetőket írt fel bolha ellen, de a kiskutyának már egyáltalán nem volt szőre és véresre kaparta magát. Akkor mondta az egyik állattartó ismerősünk a kéneszsíros megoldást, és az használt.

2015. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Allergia is lehet.
2015. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rüh, atka, gomba, allergia, bármi lehet.

Normális orvoshoz kellene elvinni, aki felelősségteljes, ért az orvosláshoz, nem ilyen hányaveti senkiházi, mint akinek megmutattátok.

2015. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 22:46

Azért kiváncsi vagyok, hogyan oldanád meg, hogy egy macska ne nyaljon le magáról bármit.

2015. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is rühös lehet (imádom a rüh szót kedvenc idézetem: én már ismerem a rühömet XD) vidd el norm. állatorvoshoz és ő majd megmondja mit csinálj.
2015. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os: lehet kapni azt a bizonyos gallért, amitől nem tudja kirágyni a varratokat, az erre is jó. Nyilván akkor a "cicamosdásról" a gazdájának kell gondoskodni.
2015. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!