Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eladó Bengáli kölyök cicákat...

Eladó Bengáli kölyök cicákat szeretnék akik törzskönyvezettek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehetetlen de örülnék neki ha ingyen hozzájuthatnék egyhez, mert 120 000 Ft-ért elég drága.

2015. ápr. 4. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Mi a kérdés? "Tudom, hogy lehetetlen". Így van.

Én egy iPhone 5-öst szeretnék, eredetit, de örülnék neki, ha ingyen hozzájutnék, mert 170 ezerért elég drága.

Ez kb. ugyanaz.

2015. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tegyuk fel, hogy en egy unatkozo milliomos vagyok, aki aranyhalnak kepzeli magat, tehat tudnam teljesiteni a kerest...

Szoval, kerdezo, magyazd el, hogy _minek_?

Kolykoket, tehat tobbes szamban, torzskonyvvel (megjegyzem a 120K bengalibol elegge az olcso) minek a torzskonyv, mit akarsz vele kezdeni?

Amugy, beszeljunk komolyan. Mennyid van ra?

Mar csak azert, mert a bengali egy viszonyleg gyorsan, es nagyra novo fajta, szoval "tescos tappal" etetni a kolykot a allatkinzas egyik elegge kifinomult formaja.. Tehat, minosegi tappal _kell_ etetni, aminek a koltsege, nem biztos, hogy megall egy tizes alatt havonta.

Ezt a elegge draga fenttartasi koltseget hogyan akarod eloteremteni, ha a 120e-es beszerzesi ar "elegge draga"?

Raadasul, pontosan tudom, hogy hogyan allnak az emberek azokhoz a dolgokhoz, amikert nem dolgoztak meg. ES az nem pozitiv...

2015. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1, csak iphone5? Tudod mi a vicc? Hogy van ismerosom, aki miutan 6-ra valtott, a 4-oset odaajandekozta ingyen valakinek, mert megtehette (nem Magyarorszagon el).

De o sem ajandekozna ingyen bengalit, olyannak, akinek a 120k draga, pont a felsorolt "es mibol tartja el?" kerdes miatt.

2015. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

3., igazad van. Az iPhone 5 csak egy példa volt, akármit is írhattam volna, de egy élőlény esetében igen, az is fontos, hogy ma már a vételára is túl drága, akkor az eltartása is az lesz az illetőnek...

Csak a szemléltetés miatt írtam az iPhone-t, hátha így könnyebb megértenie a kérdezőnek, hogy miért nincs ingyen fajtatiszta állat.

2015. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Egy értékes életet rádbízni vétek,hisz ahogy írták:ha nem tudod a vételárat kifizetni akkor a haviköltségek?Kezdő felszerelés?(ami szintén kb 100)Hirtelen orvosik költség?

Maradj a plüss bengálinál,nagyon cukikat árulnak már.

2015. ápr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos, akik csak így odaadnak egy fajtatiszta bengálit, az nem fajtatiszta, sőt nem is bengáli, csak hasonlít rá. Még a 120 is olcsó ehhez a fajtához. 200-300 körül találsz megfelelő idegrendszerű, egészséges apróságokat.

De szerintem, egy menhelyről kihozott cica is megtenné neked, értük nem kell annyit fizetni. Maximum későbbiekben, ugyanannyit (200-300) vagy többszörösét állatorvosra.

2021. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!