Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet belőle egészséges macska?

Lehet belőle egészséges macska?

Figyelt kérdés
Szóval,született 4 kismacska,de az anyjuk nem eteti őket.3 óránként etetjük őket tápszerrel.Így is lehet belőlük egészséges,életerős macska?(ha különben majd minden oltást megkapnak?)

2015. ápr. 17. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg, miert nem eteti az anyja. Ha elso alom, akkor lehet, hogy nem tudja, mint kezdjen veluk, akkor talan... Mas esetben, megvan az oka annak, hogy miert iteli eletkeptelennek oket az anyjuk, szoval... valoszinuleg a valasz nem.
2015. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer már láttam olyan kiscicákat, akiket mesterségesen neveltek...Volt 3 rendes, akiket az anyjuk nevelt, és ez a kettő, akiket nem fogadott el és amit észrevettem, hogy egy kicsit soványabbak voltak, és a szemük nagyon csipás volt...De ugyanolyan élénkek voltak, sőt, barátságosabbak is:)Később nem találkoztam velük, szóval nem tudom, hogy felnőttként milyenek lettek, de az biztos, hogy életerősek voltak, és ne aggódj, a tieid is azok lesznek, ha lelkiismeretesen gondozod őket!
2015. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak!:)

Megpróbálok így is sokat figyelni rájuk,na de hogy hajnali 2-kor elkezdenek visítani hogy éhesek..!Nehezen,de kibírható

2015. ápr. 18. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenképp küzdj!! nekünk rengeteg kiskutya/kismacskával volt így és legtöbbjüket sikerült megmenteni és egészségesek lettek !:)
2015. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kutyával csináltam ugyanezt, az anyja egyáltalán nem etette, most 16 éves. Valószínűleg macskákkal is lehetséges.
2015. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!