Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáim folyamatosan...

A macskáim folyamatosan összepisilik a szőnyeget, már nem bírom idegekkel. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Két Sziámi macskánk van. Nem tudom, hogy melyik pisili össze folyton. Egy kandúr és egy nőstény... Mind a kettő ivartalanított...

Szilikonos almot használunk, mindig tiszta, nem tudom, hogy miért csinálják de már az idegeimre mennek, én nem fogom egyfolytában mosni a szőnyeget.

Ezt eddig nem csinálták, pedig ahol ez előtt laktunk, ott padló szőnyeg volt mindenhol.

Mi a jó istenért csinálják ?? Nem bírom.


2015. jún. 15. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mindig csak akkor, ha nem vagytok otthon?

Van olyan, hogy huzamosabb ideig otthon vagytok (pl. hétvégén), akkor nem csinálják?

2015. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

esetleg vidd el dokihoz őket!


ha eddig nem csinálták, nyilván oka van pl vesebetegség, húgyúti fertőzés

2015. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van valami betegsége annak amelyik bepisil... orvoshoz kéne vinni kivizsgálásra.
2015. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem kellett volna a házba/lakásba vinni.

Kicsit se sajnállak, úgy kell!!

2015. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mióta laktok ezen a helyen?

Ha nemrég költöztetek, akkor esetleg a helyváltozás miatt is csinálhatják.

2015. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hidd el, én sem tartanám a lakásban őket, de a párom macskás.... Persze takarítani én takarítok mert én vagyok a házi asszony.


Egyébként 3 hete lakunk itt. És mindig csak akkor pisil be ha lerakom a szőnyeget ( 4 rongyszőnyeg) és mindig csak a szőnyegre, ha nincs lent egy se akár napokig akkor nem pisil be, ezért sem gondolom, hogy beteg lenne akármelyik is.

2015. jún. 16. 08:01
 7/17 Platypus ***** válasza:
60%
Az alomcsere megérne egy próbát. Sok macska nem szereti a szilikonost, kényelmetlennek találják a kristályokat. És érdemes lenne az alomcsere után pár hétre nem lerakni a szőnyeget, ha rongyszőnyeg akkor gondolom nem túl nagy, egyszerűen mozgatható darab.
2015. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Milyen pali lehet a párod? :DD


Macskák kellenek neki :D végem van :D

2015. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A szilikonos alom vált be a legjobban, mellesleg lassan 4 évesek a cicák és mindig is ezt használtuk, nem hinném hogy az alommal van baja. Mondom, ha nincs lent szőnyeg akkor nem piszkit sehova. Vagyis csak az alomba. Inkább a macskatol válok meg, mint a szilikonos alomtol ami olyan szuperül bent tartja a szagokat. Nem elég, hogy a macskák bent vannak még budos is legyen.. Hát nem.

De mondom lassan 4 éve ezt a fajta almot használjuk és sose volt ilyen probléma.

2015. jún. 16. 11:13
 10/17 A kérdező kommentje:
Olyan akit az anyja macskák közt szocializalt..... Szuletesekor elvaltak a szülei és az anyja macska mániás lett a gyerek ebbe nőtt fel nekem meg az idegeimre megy.. A macska az udvarra való. Szépek, aranyosak de idegileg kicsinalnak..
2015. jún. 16. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!