Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a macskak valoban...

Szerintetek a macskak valoban nem szerethetik a gazdajukat es csak az erdek vezerelheti oket?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
A macska csak akkor bújik hozzád, ha kajás vagy épp ahhoz van kedve. Leszrja, hogy milyen kedved van és mit akarsz.
2015. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
#1! Ez azért igy nem igaz.
2015. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az én macskám akkor is odabújik hozzám, ha nem éhes, sőt még evés után is. Ha tehetné, akkor egész nap az ölemben dorombolna.
2015. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az en macskam ha ehes mindig a konyhaba varakozik kaja utan meg elfekszik az olembe es dorombol.. Szokott nyalogatni is csak nem tudom hogy az azer van mer szeret is meg a dorombolas is vagy mas oka lehet?
2015. aug. 25. 16:39
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Az ölbe ülést az esetek döntő többségében a meleg miatt csinálják, a dörgölőzést meg a szagminták otthagyása miatt, úgyhogy tényleg sokmindent félre lehet érteni.


A szeretet is olyan dolog, amit egy emberi mélységű érzelmi intelligenciával valószínűleg másképp értékelünk, vagy definiálunk, mint a macskák.


Emberi nyelvre lefordítva inkább nevezném egy fajta kötődésnek, és bizalmi kapcsolatnak.


Az se igaz, hogy ne érezné meg a "gazdája" (bár a kutyákkal ellentétben nem gazdaként tekint rá, hanem akivel együtt él) lelkiállapotát, hangulatát.

Nagyon is megérzik, és együttérzésre is képesek.

Ja, és tiszteletre is!

Tipikus példa erre, pl mikor az éjszaka portyázó macska, reggelre a bejárati ajtó elé teszi a zsákmányát.

2015. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Több szeretetet kaptam eddig a macskáimtól mint az emberektől. Vagy mint a kutyámtól. És nem, nem egyfolytában éhesek. És a 40 fokban szerintem nem is melegedni bújtak hozzám.
2015. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nehez megfejteni oket de ebbol is az latszik h csodas lenyek
2015. aug. 25. 18:33
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Az én cicám olyan szeretettel tud a szemembe nézni, hogy ilyet még embertől sem sokat tapasztaltam. És ilyenkor közben a mancsával simogatja az arcom. Ha felveszem, átöleli a nyakamat és úgy bújik. Mi ez, ha nem szeretet??
2015. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hat igen szeretet volt olyan macska akit megoleltem es o is csinalta velem. Es sztem azer szivja a nyakam mer a pusziimat akarja leutanozni xD
2015. aug. 26. 15:47
 10/17 anonim válasza:

Ez most milyen kerdes?!

Persze hogy szeretik a gazdijukat!

En cicam kandur es meg is oda jonn hozzam,Szembe ul a kapuval es varja hogy erkezzunk meg.Parszor hagyott nekunk "ajandekot".Dorgolodzik azert hogy a te az o tulajdona vagy.Kedves es halasak.Nagyon sok mindent tudnek meg meselni:) Ok is olyanok mint a kutyusok nagyon ragaszgodnak a gazdijaikhoz.

2015. aug. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!