Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan keressünk a ma talált...

Hogyan keressünk a ma talált cicáknak gazdit?

Figyelt kérdés

Ma találtunk az erdőben 7 db kiscicát, valószínűleg valaki kitette őket. 5-6 hetesek lehetnek, hazahoztuk őket, mert elpusztultak volna. Éhesek voltak, koszosak, tele bolhákkal. Vettünk nekik bolhairtót, megfürdettük őket, kaptak féreghajtót, tápot, immunerősítőt, a szemükre krémet (2-3nak nagyon csipás), most a fürdőszobámban alszanak.

Hogyan érdemes nekiállni gazdit keresni? A menhely nem tudja fogadni, a helyi állatvédőknél sincs hely. 7 macskát nem tudunk megtartani, ideiglenesen elvannak a fürdőszobában, de hosszú távon nem megoldás ez így.

Szerintetek van esély rá, hogy mindegyiknek jó helyet találunk? Egyébként nagyon aranyosak, bújnak az emberhez, dorombolnak, a fürdést is jól viselték, látszik, hogy emberközelben voltak.

Egyáltalán milyen ember az aki kiteszi szerencsétleneket? Nem is értem, hogy tud az ilyen nyugodtan aludni ezek után...



2015. aug. 26. 22:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pécsen vannak.
2015. szept. 1. 08:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Most néztem az oldalukat. Ha fekete-fehér, szürke -fehér, szürke cicák akkor ott vannak. 😊
2015. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, ők azok. Ma reggel megosztották. :)
2015. szept. 1. 10:14
 14/15 anonim válasza:

[link]


Nekik írj, ha még nem tetted meg. :) Nekem is tőlük van cicám.

És ha meg tudod állapítani a nemüket, akkor javaslom, hogy egyből írd oda melyik fiú lány. :) Fiúk kelendőbbek általában.

2015. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Amikor megtaláltuk a cicákat felhívtuk őket. Nem azt akartuk, hogy intézzęk az elhelyezést, hanem tudnak-e esetleg segíteni akárhogy. Ebbe akár egy jó tanács is beletartozna, hogy mi a francot kezdjünk ennyi kismacskával, hogyan gondozzuk őket, mire figyeljünk oda, mit adjunk nekik enni amitől nem lesz bajuk... csak annyit mondtak, hogy tele vannak, sok cica van náluk, nem tudnak segíteni. Aztán írtam nekik amikor feltettük a képeket meg a leírást, hogy esetleg egy megosztással segíthetnének, az nem kerül semmibe. De nem is válaszoltak, pedig elolvasták. Én megértem, hogy sok a dolguk, sok a cica... csak hát nekik mégis több a tapasztalatuk ilyen téren. De hála az ismerősöknek, a Cicamentő Angyaloknak, a sok cicás fb csoportnak és az állatmenhelynek, már csak 1 cicának nincs gazdijelöltje. Ha nem is lesz rá jelentkező, akkor megtartjuk :)
2015. szept. 2. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!