Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil össze mindent a...

Miért pisil össze mindent a cicám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nőstény cicám újonnan rászokott, hogy mindent lepisil, amihez csak kedve van: az ágyat, a padlót, a ház falát, engem...

Eddig nem csinált ilyet, mindig az alomba végezte a dolgát, de most, csak úgy, minden előjel nélkül fogja magát, és spriccelve, a farkát rázogatva közben, lepisil mindent. Néha vér is jön a pisivel együtt, ezt sem igazán tudjuk megmondani miért. Talán tüzel, bár az nem ilyen szokott lenni.

Tegnap este például csak felvettem, hogy vigyem aludni, és elkezdett pisilni, miközben a kezemben tartottam. Nagyon kezd ebből elegünk lenni, de nem tudjuk, mit csináljunk vele.

Tud valaki segíteni?

Nagyon megköszönném, minden hasznos válaszra megy a zöld kéz(:



2015. szept. 26. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tüzel véletlenül? Akkor szokta ezt csinálni szagot hagyva a fiúnak, hogy hamarabb megtalálja, ha 1 héten belül nem múlik el, jó lenne megmutatni dokinak. És szídd meg érte, és rakd az alomba.
2015. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás segíthet.
2015. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
Ivartalanítás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vidd el állatorvoshoz! Addig is, ahogy az első írta, amikor rossz helyre pisil, szidd meg érte, esetleg nyomd is bele az orrát a pisijébe, aztán tedd az alomra.

Az én cicám fiú, ivartalanítva lett, és mégis rengeteg helyre odapisil. Ne hagyd szanaszét a cuccaidat, mert néhány cica érzékeny a kupira, és biztosíts neki egy magas helyet(szekrény teteje is megteszi), ahova el tud vonulni.

2015. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az fel sem merül, hogy netán beteg?? Véreset pisil, ráadásul mindenhová. Lehet alsó húgyúti szindróma, vagy vesebetegség. Mindkettő elég komoly dolog.

"Mit csináljunk vele?" Mondjuk állatorvoshoz vinni. Nem??

2015. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!