Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki haza vitte ma este azt...

Valaki haza vitte ma este azt a macskat amelyik kint didergett Miskolon a Búza téren?

Figyelt kérdés
Nagyon legsajnaltam, szegenyke mar a farkara tette tappancsat, es arra vart hogy valaki a tomegbol le nyuljon hozza s meleg otthonba vigye. En ezt sajnos nem tehettem meg, s csak addig tudtam kovetni eletét mig fel nem szalltam a buszra. Remelem nem lett/ lesz semmi baja es szereto gazdira talal!!!!

#állat #macska #cica #védelem állatvédelem #fagy Miskolc
2015. nov. 22. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

hogy nézett ki? a miskolci barátnőm most osztott meg egy képet egy Miskolcon talált cicáról, akinek gazdit keresnek (lakásban volt a képek alapján, de ott vadászkutya van, nem maradhat).

pár hónapos cica volt, szürkés bundájú.

2015. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon orulok, remelem gazdara talal az a cica. Ez a cicz mar nagyobb volt fekete feher. Neztem az embereket, szomoru volt latni h sajnalkozo fejjel tovabb mennek. De volt aki eszre sem vette. Ha tovabb alkt volna a busz a muszmegbe lehet lepattantam volna erte, es felkunyiztam volna a buszra. Orulok neki hogy legalabb baratnod helyesen cselekedtett! Ha mar en ezt nem tudtam megtenni. :(
2015. nov. 22. 23:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj elnezest nagyon rondan irtam. Remelem azert olvashato. A lenyeg hogy nem uagyanaz a ket cica. Ez mar nagyobb volt.
2015. nov. 22. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!