Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A perzsa cicánk meg ette az...

Mile Erika kérdése:

A perzsa cicánk meg ette az első fialásából született kölykeit ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel arra keltem hogy a perzsa cicánk 2 kölyköt fialt és meg is ette őket de láttam hogy még nem fialt le rendesen szóval segítettem neki még egy kölyök szulett a segítségemmel kihúztam a cicából ki szedtem a burokból (kézzel) élt a kiscica, az anyja el kezdte nyalni védte megnyugodtunk nyugodt helyre vittük őket és ott hagytuk csak figyeltük néha néha kb egy óra múlva már azt a cicát os meg ette az anyja :/ nekem ez brutalisnak tünik de gondolom van rá magyarázat csak nem tudom mi! Azt szeretném tudni ez normális?

2016. máj. 16. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Mielőtt szaporítasz,az alapokat meg kéne tudnod.Pl.azt,hogy ez a viselkedés egyáltalán nem normális.

Vannak olyan nőstény állatok,akik egyszerűen alkalmatlanok anyának.A ti macskátok is ilyen lehet.

Eleve az ellés kezdetétől a végéig ott kellett volna lenni vele,nem nyugodtan aludni.

2016. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gáz.

Oka lehet a túl fiatal kora is. Mennyi idős?

A jelenség nagyon nem kívánatos, mindenképpen ivartalanítsd, mert az utódok örökölhetik a hajlamot!

2016. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy életképtelenek voltak az anyamacska szerint a kölykök, vagy viselkedési zavar volt az ok.
2016. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek:

1. Nem vagyok szaporító

2. 1 hónapos kislányom van szóval nem azért aludtam mert jó kedvem van

3. Nem úgy születünk hogy mindent kis újból tudunk


A többi kommentelőnek köszönöm a választ

2016. máj. 16. 11:18
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha tenyésztő lennél,tisztában lennél ezekkel a dolgokkal.Alapismeretek nélkül nem fedeztetted volna be a macskát.

Ha nem tudsz ébren lenni a kicsi miatt,akkor tenyésztőként megbíztál volna más családtagot,hogy felügyelje az ellést.

2016. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2 kommentelőnek:

2 éves a cica első fialása volt


3 kommentelőnek:

Én is valami olyasmire gondoltam

2016. máj. 16. 11:41
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem is akartam hogy hasas legyen pontosan azért mert tudtam hogy meklette kell lenni segiteni és csak én vagyok a családvan aki bírja az ilyet csak ki szökött a bagzás idején az az egy nap elég volt hogy hasas legyen
2016. máj. 16. 11:50
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

"mindent kis újból tudunk" ;D

Komolyan kellett egy perc, hogy ez leessen...

2016. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
A szüleimnek is volt egy olyan karthauzi macskájuk amelyik megette a kölykeit. Arra gondoltam hogy megérezhette hogy nem egészségesek. Az interneten azt olvastam hogy a macskák megérzik azt ha egy másik élőlény beteg.
2016. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű:ivartalaníttatni kell a macskát.Ki sem szökik és nem kívánt alom sem lesz.
2016. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!