Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van ekkora különbség a...

Miért van ekkora különbség a 2 cica között?

Figyelt kérdés
3 hónapja hozzám csapódott egy cica lány április elején rosszul lett akkor kezdett el szülni. Végig mellette voltam mert azt akarta világra jött a hasonmása aztán semmi gondoltam lefekszek aludni mert éjjel volt. Nem sokra rá meg néztem és még egy cica született aki akkor le volt esve a kis helyéről én vágtam el a köldök zsinórt és én melegítettem újra vissza tettem anyjához. Viszont ez a 2 cica 3 szor kisebb a testvérétől. Kap kecske tejet pluszba és néha a konzerves kajából is csipeget 2 borsó szemnyit. Mi lehet a gond? Ugye életben marad? Esetleg beteg lehet? Azért nem akarta anya már a születés után sem?
2016. máj. 23. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
A kecsketej teljesen alkalmatlan a macskák táplálására, tejpótló tápszert kell adni neki, abban megvan számára minden. Lehetséges, hogy ilyen marad, mert kevésbé táplált, vagy lehet, hogy az anyja hasában már eleve ilyen volt. El kellene vinni dokihoz, ő szerintem jobb tanácsot tud adni, mint itt bárki.
2016. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tápszerrel etesd, ne kecsketejjel.

Valószínűleg fejletlenebb, el kéne vinni dokihoz, aki meg tudja mondani, hogy mire van szükség ahhoz, hogy felzárkózhasson és ne pusztuljon el.

2016. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!