Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának szállítóboxot vagy...

Macskának szállítóboxot vagy táskát vegyek?

Figyelt kérdés

Az állatdokihoz 12 km-t kell utazni autóval, ettől eltekintve máshová nem vinnénk, és remélem a dokihoz sem gyakran a kötelező dolgokon kívül :)


Ez a szállítótáska tetszik nekem, barátságos hogy nem egy rideg dobozszerű ketrec, persze tudom hogy ez nem minden, egy kérdést gondolom azért megér :)


[link]


Miben tér el a doboz a táskától az állat számára?


2016. jún. 3. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Előbb utóbb előfordulhat olyan baja a macskának,hogy altatják is és akkor sokkal jobban jön a box. Csak arra kell figyelni,hogy akkora méretűt vegyél,amekkorába felnőtt korában is belefér :) Bár nem írtad milyen idős. Szerintem a boxot válaszd.
2016. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mi is nagyon ritkán visszük dokihoz a cicát. nagyon be van olyankor pánikolva a macska,mivle nincs hozzászokva az autókázáshoz. szállító dobozban visszük, abból biztosan nem tud kiszökni..de így is rendesen próbálja kinyitni a rácsot.. én nem merném táskában vinni,nehogy elszökjön.(pl amíg visszük be a rendelőbe a kocsitól)

és ki lehet bélelni a boxot ruhával,hogy ne legyen olyan kényelmetlen. én inkább azt ajánlom.

de egy nyugodtabb természetű cicánál kutyánál biztos jobb a táska. az enyém szerintem végig szakítaná

2016. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezen anno mi is gondolkoztunk, h mi is legyen,de aztán mérlegeltük, hogy adott a mostmár 11 kilós maine coon macskoszunk és arra jutottunk, hogy vannak olyan esetek, mikor a táska nem praktikus. Nekünk ilyen volt, mikor ivartalanításra vittük. Szerintem neki valahol mindegy mibe rakod, ha stresszel, neked könnyebbség a box, mivel abban nem úgy rúgkapál stb.

Ha a praktikusságot nézzük, szerintem boxot vegyetek. :)

2016. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
boxot :)
2016. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

A box sokkal jobb. Könnyebb vinni, alvóhelynek is használja a cica, biztonságos, kocsiban fixen áll, nem mozog össze vissza.

És nem muszáj valami rideg dobozszerűt venni, vannak szépek is.

Nekem ilyen van: [link]


A cica imádja, nap közben is ebben van.

2016. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos választ.

Úgy látom elég egyoldalú a vélemény, megérte megkérdeznem :)


Köszi!

2016. jún. 3. 12:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen a hordozó külleme, a cicának nem számít. Fő, hogy kényelmes legyen. Én tettem bele egy kisméretű puha párnát, azon el tud heverni, amíg benne van. A táska -lehet, csak szerintem- talán nem annyira merev, és ha izeg-mozog benne a cica, jobban "hullámzik" körülötte, ami idegesítheti.
2016. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. vagyok: még annyit a hordozó mellett, hogy a biztonsági övvel be lehet fogatni az ülésbe.
2016. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Boxot. Taxival hordom a macskámat orvoshoz, mivel kocsim nincs. Az egyik taxis mesélte, hogy vitt egyszer egy kandúrt táskában orvoshoz, és a kandúr (nyilván beteg volt), bepisilt. A táska áteresztett, ő meg hetekig súrolta az autó ülését.
2016. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő van.

A táskát kaptam, a boxot vettem.

A táska hátránya hogy nagy és nehéz, viszont kényelmesebben elfér benne a cica. Télen ebben szoktam vinni, fekete színű szívja a meleget, emiatt nyáron nem megfelelő.

A box kisebb, könnyebb, masszívabb, jobban szellőzik, stabilabb, könnyebben tisztítható.

Én a boxot venném. :)

2016. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!