Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám öt hónapja...

Meghalt a macskám öt hónapja és nem bírom túltenni magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 00:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat félre gépeltem a kategóriát mert most is sírok.

Azóta kaptam már egy horcsogot. Na inkabb atterek ekezet nelkulre mert eleg hosszu lenne leirni telefonon. Probaltam tultenni magam rajta mindig. De hon egy hullam es elkezdek sini. Szidom a horcsogom. Es nagyon faj. Faj hogy elcsapta egy kocsi es hogy mar nem lathatom. Mar eltemettuk a kertbe. Van kiskerezstje fabol. De az eslo harom napba hanucilalta is h lefut a lepcsorol. Es hogy nyavog. Az agyamon fkeszi...megharap. mind borzasztoan hianyzik. Kiszakad a szivem. 12 evig konyorogtem h legyen allatom. Ot is apumnaka noverenek a falujaba talaltuk. Nyolc honapig volt elt.

2016. jún. 19. 00:30
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes irasert. Csak siettem. Es nem latok jol a konnyeimtol.
2016. jún. 19. 00:31
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Mégis miért sírsz? Mert hiányzik, vagy mert sajnálod hogy nem élhet tovább? Melyik a kettő közül jobban?
2016. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hianyzik
2016. jún. 19. 00:36
 5/20 A kérdező kommentje:
Es sokak szerint "csak" egy macska volt. De aki eddig enm tapasztalta nem tudhatja milyen elvesziteni
2016. jún. 19. 00:37
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Amit tudsz csinálni, hogy kezdd el elterelni a figyelmedet. Amikor rá gondolnál, akkor próbáld elnyomni azt a szomorú érzést hogy nincs veled, és hogy elhunyt. Gondolj a szép emlékekre amik fűznek hozzá. Én amikor elvesztettem a kutyámat még nagyon sok éve, akkor még fél év után én is sírtam néha az ágyban, amikor eszembe jutott. Aztán meg rájöttem a megoldásra, miszerint ő a szívemben él tovább. Azaz mindig velem van. Néha még rá is játszottam hogy a semmibe akarattal odaképzeltem és épp rám néz, vagy odajön hozzám. Én meg beszéltem is. Persze amikor nem volt otthon senki, azért hülyét se akartam csinálni magamból. Így egy idő után elmúlt ez. Azóta nyugodt volt a szívem és nem bánkódtam miatta többet, már csak mosolyogtam ha eszembejutott :)

21F

2016. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerezz másikat.
2016. jún. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
63%
Nekem amikor elpusztult a macskám ,10 évig az állatokra sem bírtam nézni. Persze attol szerettem őket , de közben meg nem akartam másikat szeretni. Na igen ezt csak az érti aki járt már így.Aztán befogadtam egy kis szakadtat :) és azòta ő a kincsem. Szerezned kellene egy másikat hidd el. Persze egyik sem lesz olyan aki volt, de nem is kell olysnnak lennie. Èn arra gondolok: Bár elpusztult, de amíg élt szerették, és ez sok macseknak nincs meg.
2016. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a kutyám 1 éve ment el. Fel se tudtam fogni még hónapok múlva sem. Olyan volt mintha ő mindig is létezett volna és valamiért nem gondoltam hogy egyszer ő is elmegy. Sírtam állandóan, mindig a képeit nézegettem. Mai napig ha megyek vásárolni mindig eszembe jut hogy kell venni neki finomat amit szeret :( De aztán elhatároztam hogy csak a jó emlékekre fogok gondolni. Sokszor beszélünk róla de már csak nevetünk a hülye dolgain amiket régen csinált :) Apu például csak úgy tudta átvészelni hogy befogadott egy másik kutyát. Nekem ez nem ment volna, csak az idő segített.
2016. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Sorozatban olvasok nagyon hasonló sírásokat. Vagy egy valakitől, vagy többtől, de ez beteges. Én is vesztettem el kutyát, nem is egyet. De egyiket sem sirattam meg. Sajnáltam, nem örültem neki, de kész, ennyi.

Lehet valaki érzékenyebb, s megkönnyezi. De aki még öt hónap után is zokog, az elmeháborodott. Sajnálom.

És a meghalt szót tartsuk már meg csak magunknak! Ezt kizárólag emberre illik használni.

2016. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!