Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rápisilt a kőre a cicám, mi...

Rápisilt a kőre a cicám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Ma bent a kőre, meg fél órával később a teraszra is pisilt egy kicsit. Még soha nem csinált ilyet, és amikor bent volt, az ajtó is nyitva volt, szóval kimehetett volna. Egy kicsit fáradt volt ma úgy vettem észre, azon kívül semmi baja, evett is. Felfázásra tippeltem, de hát ilyen melegben hogy tudna felfázni?

2016. jún. 19. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül felfázás, jellemzően a húgykövesség okoz ilyen gondot, amikor nem teljes adagot, hanem egy keveset pisil oda, ahol éppen van. Nálunk is volt ilyen gond, akkor kezelni kellett gyógyszerrel meg pasztával.
2016. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor minél hamarabb elviszem orvoshoz. Remélem jól lesz.
2016. jún. 19. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ivaros, akkor lehet jelölés is.
2016. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ivaros nőstény cica, de nem hiszem hogy jelölés lenne, mivel mint mondtam soha nem csinált ilyet, és ha jól emlékszem kb. nyolc éves lehet. Máskor is csinálta volna. Most kicsit aggódom, de igyekszem mihamarabb orvoshoz vinni.
2016. jún. 19. 23:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Ivaros nőstény cica, de nem hiszem hogy jelölés lenne, mivel mint mondtam soha nem csinált ilyet, és ha jól emlékszem kb. nyolc éves lehet. Máskor is csinálta volna ennyi év alatt. Most kicsit aggódom, de igyekszem mihamarabb orvoshoz vinni.
2016. jún. 19. 23:38
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Jól írja az első válaszadó én is húgyúti fertőzésre, kövesedésre gyanakodnék. Mindenképp orvoshoz kell fordulni és ha szerencséje van megúszhatja oldószerekkel és gyógytáppal. Érdemes megelőzési céllal is alkalomszerűen adni. [link]
2016. jún. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!