Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy réten egy kiscicá...

Találtam egy réten egy kiscicát kb.4-5 hetes lehet és még szopna mert mindig bekapja az ujjam és néha meg is harapja. Kivittem a garázsunkba egy régi nyúlketrecbe amit berendeztem neki, de mindig nyávog mert fél egyedül. És nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kiscicát egy üres réten találtam és már vagy 4 napja ott lehetett és nagyon lefogyott.Tegnap este találtam és 1-kor kimentem hozzá és egészen 4-ig nem tudtam otthagyni mert folyamatosan nyávogott.

2016. jún. 25. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni állatorvosoknál tejpótló port. Ebben rengeteg szükséges tápanyag megvan a cicának. Egy pár honapos koráig én még bent tartanám a lakásban, legalább estére. Így oda is szokik a házhoz, és ragaszkodóbb is lesz.
2016. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lakásba nem tudod bevinni? Vagy valami zárt helyre, de egy ketrec nem túl jó neki. Ahogy már írták tejpótló tápszert kell neki adni, és még lehet próbálni száraz tápot is vízbe áztatva.
2016. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a ketrec azért sem jó, mert nem tudja hova végezni a dolgát. Nagyobb biztonságban is érezné magát mellettetek.
2016. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz is érdemes vinni , a tej- tápszerek mellé ad pár jó tanácsot . A garázsba hőgutát kap és kiszárad , előtérbe legyen veletek , sokat fog sírni mert jelez és keresi a többieket .
2016. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És megpróbálom megfogadni őket!
2016. jún. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!